Protivná opice u přítele

94
1.8.13 09:37

Protivná opice u přítele

Zdravím všechny :mavam: Jsem tu nová a mám možná netradiční dotaz..
S přítelem jsme spolu skoro 3 roky a čekáme miminko.
V našem vztahu jsou mouchy, asi jako v každým, ale jinak myslím, že jsme spolu spokojení a milujeme se. Přítel je hodnej, vnímavej a jsem s ním šťastná.
Problém nastává, když jdem někam do společnosti - přítel se v opilosti chová fakt hrozně, ne že by byl agresivní, ale chová se prostě hloupě a jak buran - někdy se za něj i stydím :oops:
A když už jsme pak sami (např. jdeme domů), tak je takovej urejpanej - jako by měl potřebu se hádat, i když za střízliva je flegmatik a nekonfliktní typ!
Ráno většinou všeho lituje a stydí se za svý chování, ale jak sám říká, prostě jednou za čas si potřebuje takhle vyčistit hlavu.
Vím, že mi asi poradíte, že jedinej způsob, jak ho těch špatných stavů zbavit, by bylo, aby přestal pít, ale mám zas pocit, jestli by se to neprojevilo jinak - já na něm taky vidím, že jednou za čas potřebuje zapařit a nechci mu to zakazovat…
Jen nevím, jak se mám zachovat.. když jde sám, tak pak slyším, jak se choval hrozně a štve mě, že jsem u toho nebyla, abych mohla zhodnotit, jak hrozný to bylo… a když jsem v té situaci s ním, tak se stydím a nevím, jestli mám dělat jakoby nic??? Jakýkoliv moje usměrňování v tomhle stavu totiž samozřejmě nemá smysl :?
Má někdo zkušenosti nebo nějakou radu??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
1.8.13 09:41

No kdybych se za něj musela stydět a domluva nepomohla, pak bych s ním nikam nechodila. A to, že bych s ním nikam nešla by mi samo vadilo. Zkus ho nahrát na video a pak mu to pustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
1.8.13 09:41

@lm8000 tak ho nech pařit samotnýho, nechoď s ním. Píšeš že je jinak normální, tak ať popíjet chodí sám, a ty se na to nemusíš dívat, když ti to vadí ;) zase škoda aby jste si pokazily jinak fungující vztah. Jak často chodí čistit hlavu? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1998
1.8.13 09:42

Myslim, ze se to nezmeni, on si to asi tezko v opilosti uvedomi, zkusila bych se s nim dohodnout, ze az priste pujdete a on zase zacne, neco mu reknes, udelas (das proste znameni), a pak si to bud uvedomi a uklidni se, nebo v tom toku zabavy na to nezareaguje, nebo ho to jeste vic rozjede.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
1.8.13 09:45

Ať chlastá doma. Tak bude dělat ostudu jen sám sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
1.8.13 09:52

@dani24687 Právě to mi taky vadí, abych s ním nechodila.
Ale to video bych zkusit mohla ;)
@Jasněnkaa Právě… na jednu stranu mi to přijde jako hloupej důvod k rozchodu, ale po těch jeho pitkách jsem vždycky naštvaná dost.
Jako nechodí nějak extra často a přes týden nepije vůbec, když
se to zprůměruje, tak tak jednou za měsíc. Někdy třeba měsíc a půl nic,
ale někdy když jsou nějaký akce, tak je to třeba dva víkendy po sobě :zed: @Mauzik2 Na tom znamení už jsme se domlouvali, ale většinou to nepomohlo a ještě víc ho to popudilo :-( :roll:
@Tiger-lily Jj, to by bylo dobrý řešení, ale on právě potřebuje společnost - je jak utrženej ze řetězu.. když je opilej, tak ho nikdo nikde neudrží :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
1.8.13 10:00

@lm8000 tak to často nechodí, kdyby měl touhy každý víkend tak bych byla naštvaná a dala mu nůž na krk, buď já nebo chlast(nesnáším alkohol) ale v tomhle případě ho nech chodit samotného, stejně jsi těhotná tak pro tebe žádné vysedávání po hospodách není moc dobré, plus se stresuješ. Jen bych mu řekla, až dojde domů ať si někam zaleze a mluví na mě až bude střízlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
15419
1.8.13 10:00

@lm8000 většinou se pak ty lidi hodně zastydí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 10:03

No, nechala bych ho taky pařit samotnýho. Nedělala bych si vedle něj ostudu.

Mám doma něco podobnýho a později to začalo pít a chlastat doma a bejt to urejpaný doma, postupně přidal sprostý a vulgární slova, narážky, potom urážky, sexuální narážky a bohužel taky činy. Ne facky nebo bití, ale to násilí tam bylo, uměl si ho vynutit, protože jsem se tomu raději poddala, bála jsem se gradace.

Ale uvědomuju si, že to začalo podobně jako píše zakladatelka, taky jsem si „myslela“ že je milej, vnímavej, nikdy jsme se nehádali. Roky… Pak přišli děti, asi zátěžová situace, on začal pít a zjistila jsem, že tehdá v opilosti, když jsem měla dojem, že poněkud potratit inteligenci, že to možná bylo o tom, že ani neměl co v té opilosti moc potrácet :?

Je to v tuhle chvíli tak, že spolu nespíme, on vydírá, hádá se…a já uvažuju o rozvodu.
Na chlapa, který je v opilosti dementem, bych si už dala v budoucnosti velký pozor.
Bála bych se toho, v opilosti se většinou projevují nejhlubší rysy osobnosti, to, co za vědomého stavu potlačujeme. prostě ve víně je pravda. :think:
radši anonymně, ale jinak N.

• Nahlásit
  • Citovat
94
1.8.13 10:07

@Jasněnkaa No, jasný - teď po hospodách nevysedávám :-) Spíš jen když je nějaká akce venku (odpolední).
Paradoxně bych řekla, že to teď snáším líp, když jsem těhotná a nepiju.
Dokážu se nad tím líp povznýst… protože před těhotenstvím, když jsem se taky trochu napila, tak jsem se vztekla, a to byla pak doma „itálie“ :oops:
Někdy, když ví, že mi na tom záleží, tak radši ani nepije, ale z toho zas s tím počítám, že nebude pít, a nějak se to zvrhne :zed:
@dani24687 Dík za radu - zkusím ještě tohle ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
1.8.13 10:20
@Anonymní píše:
No, nechala bych ho taky pařit samotnýho. Nedělala bych si vedle něj ostudu.

Mám doma něco podobnýho a později to začalo pít a chlastat doma a bejt to urejpaný doma, postupně přidal sprostý a vulgární slova, narážky, potom urážky, sexuální narážky a bohužel taky činy. Ne facky nebo bití, ale to násilí tam bylo, uměl si ho vynutit, protože jsem se tomu raději poddala, bála jsem se gradace.

Ale uvědomuju si, že to začalo podobně jako píše zakladatelka, taky jsem si „myslela“ že je milej, vnímavej, nikdy jsme se nehádali. Roky… Pak přišli děti, asi zátěžová situace, on začal pít a zjistila jsem, že tehdá v opilosti, když jsem měla dojem, že poněkud potratit inteligenci, že to možná bylo o tom, že ani neměl co v té opilosti moc potrácet :?

Je to v tuhle chvíli tak, že spolu nespíme, on vydírá, hádá se…a já uvažuju o rozvodu.
Na chlapa, který je v opilosti dementem, bych si už dala v budoucnosti velký pozor.
Bála bych se toho, v opilosti se většinou projevují nejhlubší rysy osobnosti, to, co za vědomého stavu potlačujeme. prostě ve víně je pravda. :think:
radši anonymně, ale jinak N.

No, nedělat si vedle něj ostudu je těžký, protože většinou pije se společnýma známýma a ke mně se to stejně dostane, i když samozřejmě v té oné chvíli jsem toho ušetřená.
To víš, že si někdy říkám, aby se to do budoucna nezhoršilo… nechci být naivní, ale věřím, že pokud mu právě dám prostor pro to, aby si občas tu hlavu vyčistil, tak to tak daleko nedojde!!
Tvé situace je mi samozřejmě líto. Drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 10:23

Nech ho parit samotnyho. Ja to zazila taky. V normalu se mi zdal skvely, v opilosti fakt hrozny chovani, ostuda, no des. Rejpani, blby kecy, nadavky, vycitani…pozdeji kdyz uz jsme meli i dite jsem dostala i par ran…

• Nahlásit
  • Citovat
94
1.8.13 10:30
@Anonymní píše:
Nech ho parit samotnyho. Ja to zazila taky. V normalu se mi zdal skvely, v opilosti fakt hrozny chovani, ostuda, no des. Rejpani, blby kecy, nadavky, vycitani…pozdeji kdyz uz jsme meli i dite jsem dostala i par ran…

Hmmm, to nejsou moc dobrý vyhlídky :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
1.8.13 10:34

Ať chodí sám, je to jeho ostuda :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1.8.13 10:34

Jestli to nebude prostě tím, že se před tebou celou dobu přetvařuje a pak to musí ven. Prostě na začátku se choval jinak a ví, že bys ho jinak neskousla. Chlapi tak nějak vycítí, zda mohou s úpřímností ven a podle toho jednají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama