Přítelova úchylka?

4
31.7.13 23:02

Přítelova úchylka?

Ahoj,
v pondělí se mi stala taková nemilá věc a já nevím co si o tom všem mám myslet. Prováděla jsem přes den takový větší úklid a mezi přítelovými věcmi jsem narazila na pánský anální vibrátor. Nejdřív jsem si teda myslela, že je to normální vibrátor, akorát divně tvarovaný. Říkala jsem si, že to má přítel schovaný pro mě, ale vrtalo mi hlavou, proč není v nějaký krabičce nebo obalu a proč vypadá jako že už byl použitý. Pořád jsem to nějak nemohla pochopit a tak nějak během toho, co mě hlodaly v hlavě různé myšlenky, mě napadlo kouknout se přítelovi do jeho notebooku. Poté co jsem prolezla přítelovu historii internetu mi vše tak nějak do sebe zapadlo. Projížděl si stránky sexshopu a hledal v kategoriích pánské erotické pomůcky. Do toho jsem objevila návštěvy v gay diskuzích typu,,jak si to pořádně udělat´´ atd. Opravdu jsem nevěděla co si o tom myslet a naivně doufala, že až přijde přítel domu, tak mi vše objasní. Jenomže jediné co se o přítelově návratu domů odehrálo, tak byl panický záchvat vzteku, kdy mě byla naštvaně sdělena odpověď typu, že mu nemám lézt do věcí a že gay rozhodně není (já se ho ani neptala, jestli se mu náhodou nelíbí chlapy nebo tak, to se začal obhajovat z ničeho nic sám od sebe bez nějakého podnětu) a že se o tom rozhodně dál bavit nehodlá. Přitom já mu nic nevyčítala a ani ho z ničeho nepodezírala, jen jsem chtěla vědět o co jde. Od té doby spolu nemluvíme a já nevím co si o tom myslet a hlavně co dělat???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5931
31.7.13 23:10

Nedělej nic, nech to plavat.
Podle mě gay asi nebude když je s tebou.
Prostě jen zjistil, že dráždění prostaty je při masturbaci fájn a praktikuje to tak s tím vibrátorem, a samozřejmě, jako každý jiný hetero chlap, se za to nejspíš stydí a má o sobě pochybnosti jestli není gay a proto si to vyhledal na netu.
Vždyť o nic nejde, dej mu najevo, že pro to máš pochopení a toleranci, přiznej se mu s nějakou svou libůstkou, společně se tomu zasmějte a je to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24136
31.7.13 23:10

Strcit mu pri sexu prst(y) do anusu.

Příspěvek upraven 31.07.13 v 23:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
31.7.13 23:14
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
31.7.13 23:15

Není na tom vůbec nic divného. Neřeš to, fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
31.7.13 23:17

@pikola
Ty jo, ten musí mít otvor jak vrata do stodoly :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
31.7.13 23:17

Co s tim? NIC! Gay nejspis nebude, jen se mu zrejme libi drazdeni prostaty. Nech to byt, nerypej se v tom. Max se ho muzes zeptat, jestli ten vibrator nepouzijete pri spolecnych hratkach.

@pikola prs jo? Tak to bude zajimavy :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24136
31.7.13 23:19

Jezis, prst! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
31.7.13 23:20

Nic nedelej, kamaradka s pritelem na nej kednou zkouseli i normalni vibrator, je 100% hetero.
asi to nechces slyset, ale nemelas mu koukat do PC… To by me taky nastvalo, kdybymi manzel lezl takhle do soukromi… nedivim se, ze vyletel a nechtel s Tebou nic diskutovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
31.7.13 23:30

Docela jste mě uklidnili, já si teda nemyslela, že by mohl být gay, sex s ním je skvělý, ale po tom co jsem narazila na toto, tak se ve mně určitý pochybnosti objevily. A to, že jsem mu vlezla do počítače do historie, tak za to se stydím, vím že jsem to neměla dělat, ale nemohla jsem si pomoc, nutkání bylo veliký :oops: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13507
31.7.13 23:31

No vidíš, já si zase myslím, že je to 50:50. Buď je, anebo není, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
31.7.13 23:35

:nevim: Ja bych to nechala byt. Az se otrucuje, tak ti k tomu snad neco rekne. Pokud neni gay, tak to neni tak strasny…a pokud to nevadi tobe, budete mit zpestreni sexu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
31.7.13 23:37

Není to o nic větší úchylka, než když někoho vzrušuje lízání prstů u nohou.
Nedělej nic. Teď, když ví, že víš, třeba přijde v sexu s něčím novým, ale to bych nechala na něm. Bez varování a předchozí dohody mu prsty do zadku nestrkej, mohla bys být opravdu nepříjemně překvapená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24136
31.7.13 23:37

Hele, gay nebude. Chlapum se to libi, jen se to vetsina stydi priznat. Je to neco jako anal u zensky, proste bud se ti to libi nebo ne a nema to nic spolecneho s orientaci. Snazila bych se mu asi vysvetlit, ze ti to nevadi a on se nema za co stydet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1714
31.7.13 23:45

Otazka je, jesstli ti to opravdu nevadi? ja osobne bych mu po takovem nalezu taky vlezla do pc a asi bych ho dlouho sledovala (tim nemyslim, ze bych ho pronasledovala na kazdym kroku)jaks e chova, skym se schazi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama