Věrnost na celý život?

4144
1.8.13 10:55

Věrnost na celý život?

Onehdá jsme s přítelem mluvili o věrnosti. Tvrdil mi, že v dnešní době si lidé neumí být věrní a že už to není na celý život, protože lidé spolu neumí žít a navíc spolu neumí komunikovat.
Myslíte, že má pravdu?
Podle mě když s někým jsem a miluji ho, nejsem mu nevěrná. Chci být s tím koho mám v srdci, vážím si ho a nebudu pro sebemenší i větší zádrhel ve vztahu hledat cizí náruč.
Je přeci hezké vědět, že druhý má jen vás a vy mu důvěřujete?
Jaké jsou vaše názory a zkušenosti s nevěrou? Odpustit či neodpustit? Co byste tolerovaly a co ne? A přiznat se, nebo zatloukat, zatloukat a zatloukat?
Já jsem pro věrnost a lásku jen toho s kým chci být.. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

K-Black
1.8.13 10:57

Když je to úlet tak odpustit, mluvím teda o jinak fungujícím vztahu, když je to nevěra dlouhodobá nebo opakovaná, jít o dům dál.

• Nahlásit
  • Citovat
766
1.8.13 11:01

Já si myslím, že každému se to může stát. Jsem taky pro odpuštění, samozřejmě pokud se to nestává každý měsíc, nebo se nejedná o nějakou dlouhodobou nevěru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
1.8.13 11:02

NIKDY neříkej NIKDY

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20567
1.8.13 11:03

Jsme si s drahým věrni již 13 let a míníme v tom nadále pokračovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981

No kdyby mi todle řekl, tak bych jen čekala kdy bude nevěrnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133

Teoreticky bych odpustila ulet. prakticky tezko rict, clovek tezko muze vedet, jak by reagoval a jak by se citil.

ovsem nemam rada alibisticke reci „predem“, asi by me u partnera dost zarazilo, kdyby mi rekl, ze neveri na vernost a schopnost dvou lidi spolu stravit vetsinu zivota :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.8.13 11:04
@Alises píše:
No kdyby mi todle řekl, tak bych jen čekala kdy bude nevěrnej.

no presne to me napadlo. budovani alibi do zalohy  :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
1.8.13 11:05
@Ali-Ali píše:
no presne to me napadlo. budovani alibi do zalohy :roll:
:pankac: přesně taaak :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2287
1.8.13 11:05

Byla bych asi nervózní kdyby mi tohle manžel řekl, působí to na mě jak kdyby si chtěl pomalinku otevřít zadní vrátka..jinak mám stejný názor jako ty, pokud někoho miluješ, a jsi spokojená, nemáš důvod podvádět..pravda je že si to ani nedovedu představit..nevěru nevím jestli bych odpustila..i když teď říkám, že v žádném případě a že bych mu už nemohla věřit, nevím jak bych se zachovala, kdyby na to opravdu došlo..nechtěla bych rozvracet jinak fungující rodinu (kdyby byl manžel pořád tak pozorný jako je teď)..ovšem jakmile se jednou naruší důvěra, hodně těžko se získává zpátky..každopádně bych o tom nejradši nevěděla.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
1.8.13 11:06

Pro věrnost a lásku je skoro každej, ale ne každýmu to vyjde. :mrgreen:
Doufám, že kdyby chlap ulítnul, tak bude zatloukat, zatloukat, abych se to nikdy nedozvěděla, protože mám škaredý tušení, že bych to neunesla a užírala se tím snad nadosmrti. :lol:
Jinak já jsem pro věrnost a pro lásku, ale taky pro neustálé pracování na vztahu, jinak to fungovat nebude. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2076
1.8.13 11:07

Mě nevěra přijde jako hrozný podraz na toho druhého. Pokud to ve vztahu klape, není důvod hledat jinde. Pokud ne, tak se to snažím řešit a když to řešit nejde, tak jít o dům dál.
Jednorázový úlet bych asi taky odpustila, ale to, že se zamiluje někde jinde…už těžko :think:
Nevěrníci by si to měli umět zaonačit tak, aby se na to nepřišlo. Hodně lidí mi v tomto připadá hloupých a průhledných…
A když to pak praskne tak radím: „Zatloukat, zatloukat, zatloukat“ (pokud to tedy nechce v původním vztahu ukončit)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rachel55

Je to o lidech, ja jsem 18 let ve fungujicim a oboustranne vernem vztahu a presto verim, ze clovek nikdy nemuze vedet, co se stane a muze ulitnout, kazdopadne bych nikdy neodpustila manzelovi dlouhodobou neveru a on me taky ne, ne kvuli tomu, ze jsme ulitli s nekym jinym, ale proto, ze by jsme si lhali a dlouhodobe se podvadeli, kdyz by manzel prisel a rekl mi, zamiloval jsem se a chci to skoncit, tak bych si ho vazila dal, ale kdybych zjistila, ze to x mesicu tahne jinde, tak by u me skoncil a v tomhle jsme za jedno a hlavne problemy ve vztahu se snazim resit zavcas, protoze muj nazor je, ze k nevere vede nespokojenost a nenaplnenost ve vztahu

• Nahlásit
  • Citovat
3287

Na celoživotní věrnost nevěřím, stát se může lecos…
Manželovi jsem zrovna včera řekla, v souvislosti s mojí kamarádkou která teď nevěru svého manžela řeší, že pokud někde ulítne, tak ať udělá vše proto abych se to nedozvěděla.
Jeden úlet je něco jiného než dlouhodobá nevěra-zamilovanost.
Já chci být taky věrná, ale ruku do ohně bych za sebe nedala. To ovšem neznamená, že si budu dělat předem alibi řečma jako vede tvůj partner.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
1.8.13 11:09

A vy se s chlapama nikdy nebavíte co by kdyby? že v tom hned hledáte zadní vrátka?
My s chlapem už probraly takových věcí :roll: třeba co dělat s mrtvolou :mrgreen:, co budem dělat až jeden z nás začne na starý kolena blbnout, já ho třeba odvezu na koleje. Co uděláme až vyhrajem miliony atd.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama