Chci druhé miminko

Pavlinky
2.8.13 19:45

Chci druhe Miminko

Ahojky holky potřebuju radu je mi 24 a přitelovy 28,mame již 25 mesični ditko už a snažime se o druhe již 5 měsicu. A stale nic sem zufala mam taky pocit že so to už nepodaři? Myslite holky že u nas obou v tele se mohlo neco pokazit abysme nemohli mit druhe ditko? ;)

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4932
2.8.13 19:52

@Pavlinky to neni dlouha doba, takovyma otazkama bych se i vzhledem k veku zabyvala tak po roce. Chapu, ze bys chtela hned a preji at se brzo zadari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
437
2.8.13 20:03

@Pavlinky ahojky, já vím, že se ti 5 měsíců zdá hrozně dlouho, ale jsou tady i kočky, co se snaží třeba 4 roky. Třeba kamarádka se snažila s manželem 2 roky, pořád myslela na to, že to nejde, myslela si, že to ani nepřijde a nakonec na to přestala myslet, našla si koníčky, věnovala se jim a nemyslela na to, že nemůže otěhotnět, najednou se jí asi po dvou měsících nedostavila menstruace a hurá, měla na TT krásné // a teď už má skoro 3 letou princeznu a teď čekají na příchod syna :)Takže něčím zabav hlavu ať na to tak nemyslíš a až to nebudeš čekat, tak to přijde :) Hodně štěstí, držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pavlinky
2.8.13 20:03

Tak mame jeste pockat ju

• Citovat
  • Upravit
437
2.8.13 20:06

@Pavlinky já bych ještě vydržela třeba půl roku a když nic, tak bych to teprve začala řešit. Ale je to jen můj názor :) Někomu se zadaří hned a u někoho to chvíli trvá :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pavlinky
2.8.13 20:09

Tak dobře mi pockame tak snad se brzo podaři ja na to nemyslela až ted že je to5 mesicu tak sem řekla jestli to pujde tak pockam a uvidim

• Citovat
  • Upravit
11219
2.8.13 20:13

Ahoj, úplně v klidu, taky se snažíme o druhé, je to teď 8 měsíců a nemyslím, že by bylo něco špatně, prostě otěhotnění je složitý proces a velká souhra náhod. O prvního jsme se usilovali tři roky a pak jsme rekonstruovali byt a já řekla, no teď bych tedy být těhotná nechtěla a hned na to jsem samozřejmě objevila dvě čárky. Vím jak moc je těžké na to nemyslet, ale opravdu to moc funguje. Pokud nemáš žádné problémy (rozházený cyklus atd),tak bych to s gynekologem taky řešila až po roce snažení. Jste ještě mladí, máte spoustu času. Držím palce, ať se brzy dočkáte ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
2.8.13 20:15

@Pavlinky A brala si mezi mezi tím antikoncepci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pavlinky
2.8.13 20:16

Dobře no myslim na to chvilkami amoc ne malujeme a rekonstrujeme si byt tak neni cas moc na to myslet, ale chcem at neni moc velky vekovy rozdil mezi sorouzenci, no s doktorem sem to už řesila řekl mi že mampit caj konthynel a vitaminy mamavit a cyklus mamm co 31 den a ovulace taky přichazi každy mesic

• Citovat
  • Upravit
Pavlinky
2.8.13 20:16

flakon

Ne nebrala sem žadnu antikocepci

• Citovat
  • Upravit
18584
2.8.13 20:21

@Pavlinky ahojky, my se taky začneme zanedlouho snažit o druhé mimčo ;)
No, víš, kdy je ovulace, tak by to chtělo zkoušet den dva před ní ;) Pět měsíců fakt není dlouho, nepanikař, ale vím, že jeto jistě nepříjemné :hug: Vydrž :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
2.8.13 20:22

@Pavlinky Aha,ale 5 měsíců neni vůbec dlouhá doba, nech tomu ještě čas určitě se brzy zadaří, přeju hodně štěstí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pavlinky
2.8.13 20:27

Dobře tak BT si jeste nemam meřit kamosce to totiž povedlo, Ovulace vetsinou BT je vic jak 37 že? Pockam až to bude rok a pokud to nevyde tak pak řesit?

• Citovat
  • Upravit
Pavlinky
2.8.13 20:30

Vetsinou uvulku vim kdy je podle testu ale třeba ohle by skusila :P

• Citovat
  • Upravit
18584
2.8.13 20:31

@Pavlinky BT klidně měřit můžeš - já zkoušela měřit před dcerou a povedla se nám napoprvé. Takže teď už měřím taky, ať to můžeme dobře načasovat, pak děj se vůle.. ;)
S tou ovulací u BT, tam nezáleží, jestli je teplota nad 37. Ovulace je jakoby v den poklesu teploty, když se pak alespoň 3 dny drží teplota výše ;) Nemusí to vůbec skočit nad 37, tam prostě záleží, aby byl jeden den pokles a pak 3 dny třeba o 0,3 stupňů vyšší hodnota

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama