Zbytečné chyby v deníčku pro těhotné

96
11.2.21 11:19

Zbytečné chyby v deníčku pro těhotné

Dobrý den,
je možné, aby někdo prošel všechny články k deníčkům pro těhotné? Opravdu se to nedá číst a je to škoda, když už tomu někdo věnoval čas a energii. Momentálně jsem četla 36. týden a opět v tak krátkém článku tolik překlepů: nedokončené a tedy nesmyslné věty, opakování stejných slov vedle sebe nebo ob slovo, dvě tečky na konci věty.
př.:
používat balónek, který snižuje riziko nástřihu hráze při porodu.. - dvě tečky
Zavádí se do pochvy denně na pár minut a nafukováním si postupně hráz. - nedokončená věta
Tělo získá cvičením získá potřebnou flexibilitu - opakování slov
Ještě se ještě neotočilo a je nastavené koncem pánevním - opakování slov

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2042
11.2.21 11:46

Tak to nečti když se ti to nelíbí :lol: Co jiného na to říct… Píši to amatérky, nemůžeš čekat, že to bude gramaticky na výbornou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
11.2.21 12:04

A teď si vem, že takové nesmysly občas bývají i na lepších serverech, než je zrovna tento. Tady nic nemá žádnou informační hodnotu, lidi jsou to pro pobavení, krácení dlouhé chvíle, pro radu, na pokec…ale že by tu někdo chtěl získávat relevantní informace…leda tak někdo, komu takové chyby nevadí, protože je sam dělá. Já teda taky nechápu, jak se někdo může podepsat pod takovou hrůzu, ale zrovna tady je mi to nějak jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1482
11.2.21 12:26

EDIT: až teď mi došlo že myslíš internetové články :D Zblblá emiminem jsem myslela že jde o tištěné těhotenské deníky.

Na internetu je to docela běžná věc. Spoustu toho okopírují z jiných článků, trošku poupraví, aby to nevypadalo úplně jako ctrl+c, ctrl+v, a tím to končí. Korektura žádná, překlepy, chyby, hrůzy. Autorům je to jedno, tady je to skoro jako na nějakém amatérském blogu.
Pokud někdo hledá relevantní informace, tak se k nim stejně dostane někde jinde, kde už to může být i ve slušnějším provedení než tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14428
11.2.21 12:57

Dobrý den,

myslíte prosím naší redakcí psanou encyklopedii, nebo něco jiného? Velmi rádi bychom to opravili, ale přesně nerozumím vašemu dotazu. Deníčky jako takové jsou psány uživatelkami a uživateli, ale z vašeho textu mám pocit, že to zrovna na mysli nemáte. V 36. týdnu těhotenství encyklopedie jsem zase nenašla nic o balónku. Klidně hoďte odkaz na konkrétní stránku, já to potom předám kolegyním, co to mají na starosti.

Děkuji za upřesnění a přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
17.2.21 07:40

@admin zde posilam odkaz na 36. tyden. https://www.emimino.cz/…nu/36-tyden/
Nemyslim to nijak utocne, je je to skoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
17.2.21 07:44

@PeBa12 to je tedy nazor. Samozrejme na tech informacich nelpim, jen jsem chtela pomoc adminum se zlepsenim webu.
Ono kdyz uz nekdo dava i do zabavy nejakou energii a cas, tak prece chce, aby to nejak vypadalo.
Tady nejde o gramaticke chyby, jak pisu. Jde o zbytecne preklepy.

Cetla jste vubec uvodni prispevek?🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
17.2.21 07:47

@LilyJane jasne ze tohle neni muj zdroj informaci. Ale kdyz mi to pristane v mailu, tak to obcas rozkliknu. Ani nevim jak jsem k tem mailum prisla :) Povetsinou tam nenajdu nic pro me noveho. A kdyz uz nekdo rozesila hromadne maily a v tom tuna chyb, tak i kdybych to psala zdarma a v me volne chvili, chtela bych, at to nejak vypada.
Jinak souhlas, ze na netu najdes vetsi “skvosty”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
17.2.21 07:50

@Midaku jak nalozi s informaci je mi jedno. Jen jsem chtela pomoc. Vim, ze tady se daji najit “ruzne veci”, ale kdyz tohle primo rozesilaji mailem, tak alespon s tim by si mohli dat praci. Tot muj nazor, jinak bych to neresila. Je to potom ale jejich vizitka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
17.2.21 10:10
@LuLon píše:
@PeBa12 to je tedy nazor. Samozrejme na tech informacich nelpim, jen jsem chtela pomoc adminum se zlepsenim webu.
Ono kdyz uz nekdo dava i do zabavy nejakou energii a cas, tak prece chce, aby to nejak vypadalo.
Tady nejde o gramaticke chyby, jak pisu. Jde o zbytecne preklepy.Cetla jste vubec uvodni prispevek?🤦‍♀️

Jak se zlepšením webu? Jakože to mají admini po těch holčinách přepisovat? Nebo jak zařídí aby tam nebyli chyby? Budu se opakovat, protože prostě nechápu co tady řešíš. Je to od holek co se chtějí podělit i svoje zkušenosti nebo sdílet průběh těhotenství, holt občas je tam překlep, chyba atd, ale to není o tom aby to bylo gramaticky na výbornou šmarjá. Je to o sdílení zkušeností, pocitů, problémů. Je to prostě originál, od maminek pro maminky, není to článek do novin, tak to tak musíš prostě brát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14428
17.2.21 18:47

@LuLon Dobrý den,

rozhodně to nijak útočně ani nevnímáme :-) moc vám děkuji za upřesnění dotazu a posílám na kolegyni, která to má na starosti, aby to opravila.

Moc děkujeme za postřeh a přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4062
17.2.21 20:46
@PeBa12 píše:
Jak se zlepšením webu? Jakože to mají admini po těch holčinách přepisovat?Nebo jak zařídí aby tam nebyli chyby?Budu se opakovat, protože prostě nechápu co tady řešíš. Je to od holek co se chtějí podělit i svoje zkušenosti nebo sdílet průběh těhotenství, holt občas je tam překlep, chyba atd, ale to není o tom aby to bylo gramaticky na výbornou šmarjá. Je to o sdílení zkušeností, pocitů, problémů. Je to prostě originál, od maminek pro maminky, není to článek do novin, tak to tak musíš prostě brát ;)

Ehm, po jakých „holčinách“? Po placených redaktorkách? Zakladatelka píše o redakčním obsahu, ne o deníčcích uživatelek. Ten by snad mohl před zveřejněním projít korekturou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47506
17.2.21 20:57
@LuLon píše:
@Midaku jak nalozi s informaci je mi jedno. Jen jsem chtela pomoc. Vim, ze tady se daji najit “ruzne veci”, ale kdyz tohle primo rozesilaji mailem, tak alespon s tim by si mohli dat praci. Tot muj nazor, jinak bych to neresila. Je to potom ale jejich vizitka.

jsem si to prosla, nasla jsem jednu chybu-carka pred ani, nad cim se tady rozhorcujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
18.2.21 09:12
@Kassy píše:
Ehm, po jakých „holčinách“? Po placených redaktorkách? Zakladatelka píše o redakčním obsahu, ne o deníčcích uživatelek. Ten by snad mohl před zveřejněním projít korekturou.

Nebudu se tu hádat o ničem. Čím dál víc se tu řeší blbosti o kterých jsou některé uživatelky schopné hádat se hodiny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
22.2.21 05:42

@PeBa12 Já také nechápu co tu řešíte. Podnět byl určený pro adminy, ne pro náhodné kolemjdoucí, kteří se musí ke všemu vyjadřovat. Admini ať si s informací naloží jak chtějí. Věřím, že konstruktivní zpětná vazba je vždycky fajn, ale proti gustu…

Příspěvek upraven 22.02.21 v 05:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat