Reklama

Zbytečně promarněné roky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 07:00
Zbytečně promarněné roky

Píšu a pořádně ani nevím zda to je k něčemu, jen se trochu vypsat z emocí. Pritel pije, pije a pak říká věci které mě zraňují, včera mi dokonce vzal klíče od domu ať jdu… Máme společné dítě ale bydlení je jeho, a teď k jádru věci. My jsme vždy s dítětem bydleli sami od narození.. pak se objevil on, projevil zájem být rodina, omlouval se milovali jsme se. postavil pro nás domeček a my se k němu přestěhovali, po šesti letech výchovy sama s dítětem. Ted po třech letech…bych nedokázala dítěti říct že se musíme odstěhovat, miluje tady svůj pokojíček, roste tady, už tenkrát to byla změna když jsme se stěhovali od babičky a dědy. nechci aby tím procházeli znovu. ciste z lidského hlediska, viděl že se tak dlouho starám ó dítě sama, a teď mi řekne ať jdu, že dítě Tu může zůstat…, což asi nepůjde protože on není věčně doma s neumí ani domácí práce. dite by nebylo beze mě, to je nereálné, takže řešení neznám, Teda znám odstěhovat se, ale to nedokážu udělat dítěti, které svého otce miluje.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32074 příspěvků 03.12.17 07:08

A ty si myslíš, že pro dítě je lepší vyrůstat s chlapem, který pije, než se odstěhovat? Co mu dá takový život za vzor do budoucna?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 07:21

@lucenka n právě že žádný, vím to ale je to tak těžké, když některé dny jsou fajn, ale je jich málo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 07:21

Radsi at dite prekona bolest z odstehovani, nez koukat jak chlap chlasta. Chlast je zacatek. Muze zacit byt agresivni, mlatit vas. Muj manzel mel takoveho otce. Odesel chlastat i na tri dny. Nedal vedet kde je, pak dosel domu, po tchyni rval, rozbijel jim hracky a ona i presto s nim zustala. Manzela to poznamenalo tak, ze vi ze takovej byt nechce. Obcas kdyz si da jednou za cas alkohol, tak je pak zlej. Ale vzhledem k cetnosti ho necham bejt, at se z toho vyspi a je klid. Ale jeho bratr chlasta a chova se stejne. Chces aby tohle tve dite melo za vzor?
Anonym prosim z duvodu rodinnych info.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 03.12.17 08:37

Jestli je to alkáč, jsi spoluzávislá. Koukni se na stránky dr. Nešpora. Dala bych na vybranou - léčebna a konec s pitím. Nebo konec mezi vámi. Dítě to vidí, bere si příklad. To, že je otec, by ho mělo motivovat „chovat se slušně“. Pokud už nedokáže nepít, je nemocný a měl by se léčit. Už tenkrát jsi udělala chybu, že ses stěhovala k němu. Ale pozdě bycha honit.

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 03.12.17 09:23

Ale situace má řešení, neber si dítě jako výmluvu, některé volby v životě prostě vyžadují bolestivá rozhodnutí, to ale neznamená, že ta rozhodnutí nejsou správná…dítě by s alkoholikem který si nevidí do huby prostě vyrůstat nemělo, ubližuješ tim nejvíc právě dítěti

Amygdaa
Povídálka 48 příspěvků 03.12.17 09:42
@Anonymní píše:
Píšu a pořádně ani nevím zda to je k něčemu, jen se trochu vypsat z emocí. Pritel pije, pije a pak říká věci které mě zraňují, včera mi dokonce vzal klíče od domu ať jdu… Máme společné dítě ale bydlení je jeho, a teď k jádru věci. My jsme vždy s dítětem bydleli sami od narození.. pak se objevil on, projevil zájem být rodina, omlouval se milovali jsme se. postavil pro nás domeček a my se k němu přestěhovali, po šesti letech výchovy sama s dítětem. Ted po třech letech…bych nedokázala dítěti říct že se musíme odstěhovat, miluje tady svůj pokojíček, roste tady, už tenkrát to byla změna když jsme se stěhovali od babičky a dědy. nechci aby tím procházeli znovu. ciste z lidského hlediska, viděl že se tak dlouho starám ó dítě sama, a teď mi řekne ať jdu, že dítě Tu může zůstat…, což asi nepůjde protože on není věčně doma s neumí ani domácí práce. dite by nebylo beze mě, to je nereálné, takže řešení neznám, Teda znám odstěhovat se, ale to nedokážu udělat dítěti, které svého otce miluje.

Ahoj, upřímně ti řeknu, odstehuj se dokud je ještě čas. Ja jsem také byla dite, co své rodice milovali, oba dva, ale otec pil. Nechapala jsem to, jak je to jednou hodny tatinek, co me bere na kolotoce a podruhe prijde rozzlobeny pan, ktery bije mou mamu a dalsi den je to zase hodny tatinek. Povyrostla jsem a pochopila, ale vyrustat v tom, ze jako dite cekas, co se bude dit, az zarachoti klice v zámku, to te poznamená na celý život. Tátu jsem milovala a nenáviděla. Když jsem dospěla, ptala jsem se mámy, proč s námi od něj neobešla a ona říkala, ze nemela kam. Naštěstí osud vše vyřešil sám, pracovní úraz se smrtelnymi následky. Řeknu to tak, kdo pije, nepřestane. A raději bych vyrůstala v jedné místnosti než mít svůj pokoj a věcne nervy. Promiň, ale uteč dokud to jde a nehledej si důvody proč to nemůžeš nebo nechceš udelat. A mimochodem, to ze vezmeš dite a odejdeš, přece neznamená, ze ma přestat mít rádo svého otce.Co ja bych dala za to, kdyby tehdy mamka vzala me a šla. V zazraky totiz, po vsech tech vzpominkach z detstvi, uz fakt neverim. Lepsi to nebude, nebud naivni.Mej se hezky.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18274 příspěvků 03.12.17 09:49
@Anonymní píše:

Tvoje dítě pokojíček oželí snadno. Otázka je, jestli se z domku chce tobě. Jestli chceš to nejlepší pro dítě, nenech ho vyrůstat s alkoholikem. Jestli je ti milejší domeček, ta zůstaňte, nech se tu a tam vyhodit a dívej se, jak to ničí tvé dítě.

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 03.12.17 09:51

Však počkej, až tě jednoho krásného dne vystrčí na mráz, bez klíčů, bez dítěte. Já nechápu, jak některé ženy omlouvají ty své protějšky, a pro dítě by dýchali a nechali po sobě šlapat a jsou tomu otřesnému chlapovi oddaní.. Těžko říct, jak to u Vás vypadá, jestli tam jsou výstupy a hádky, tak v tom to dítě žije… Pro Vás vybudoval dům, ale v klidu tě v něm bydlet nenechá. Prsí se ted, že má zázemí, a dítě ti vezme, ty můžeš jít. No, co na to říct..psychické týrání, vydírání může převést ve fyzické. Je na tobě, jak ted tasáhneš. Já bych s takovým chlapem nebyla, a právě proto ti utíkají roky.

Malina7
Závislačka 2649 příspěvků 03.12.17 10:44

Pryč. Hledej způsoby proč a jak pryč a né důvody,, proč to nejde,,. Dítě si zvykne na jiné prostředí, to je otázka času.

radkka
Generální žvanilka 20487 příspěvků 03.12.17 13:24

Zvládnout stres a změnu stěhování bude mít určitě MNOHEM menší následky, než nechat dítě vyrůstat v tomhle. Co chceš, aby z něj vyrostlo? Máš ho vůbec ráda? To dítě myslim.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 03.12.17 14:59

Otec dítě miluje tak moc, že mu klidně vyrazí maminku z baráku. Aha. 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.17 22:31
@Amygdaa píše:
Ahoj, upřímně ti řeknu, odstehuj se dokud je ještě čas. Ja jsem také byla dite, co své rodice milovali, oba dva, ale otec pil. Nechapala jsem to, jak je to jednou hodny tatinek, co me bere na kolotoce a podruhe prijde rozzlobeny pan, ktery bije mou mamu a dalsi den je to zase hodny tatinek. Povyrostla jsem a pochopila, ale vyrustat v tom, ze jako dite cekas, co se bude dit, az zarachoti klice v zámku, to te poznamená na celý život. Tátu jsem milovala a nenáviděla. Když jsem dospěla, ptala jsem se mámy, proč s námi od něj neobešla a ona říkala, ze nemela kam. Naštěstí osud vše vyřešil sám, pracovní úraz se smrtelnymi následky. Řeknu to tak, kdo pije, nepřestane. A raději bych vyrůstala v jedné místnosti než mít svůj pokoj a věcne nervy. Promiň, ale uteč dokud to jde a nehledej si důvody proč to nemůžeš nebo nechceš udelat. A mimochodem, to ze vezmeš dite a odejdeš, přece neznamená, ze ma přestat mít rádo svého otce.Co ja bych dala za to, kdyby tehdy mamka vzala me a šla. V zazraky totiz, po vsech tech vzpominkach z detstvi, uz fakt neverim. Lepsi to nebude, nebud naivni.Mej se hezky.

Přesně tak. Můj otec se z elitního vyšetřovatele stal vychlastanou troskou. Máma pořád hledala důvody, proč od něj nemůže odejít. Nakonec se doslova upil. Myslím, že kdyby vzala mě a sestru a šly jsme pryč, tak by to bylo lepší.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 03.12.17 23:20

Ja neprestavam zasnout.

O te konkretni situaci tady nikdo poradne nic nevi, kazdy zna jen verzi zakladatelky a ani z ni se toho moc nedozvime (duvod rozporu, atd.), ale kazdej ma okamzite po ruce super radu: ODEJDI! Pro Boha!

Venetia
Hvězda diskuse 35723 příspěvků 04.12.17 07:00
@Cosmopol píše:
Ja neprestavam zasnout.O te konkretni situaci tady nikdo poradne nic nevi, kazdy zna jen verzi zakladatelky a ani z ni se toho moc nedozvime (duvod rozporu, atd.), ale kazdej ma okamzite po ruce super radu: ODEJDI! Pro Boha!

Stačí si přečíst úvodní příspěvek..ty bys vzal matce svých dětí klíče, ať jde?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >