Přítel je myslivec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
suzukimel1
Nováček 7 příspěvků 02.12.17 18:03
Přítel je myslivec

Ahoj holky,
před půl rokem jsem si našla přítele, myslivce. A čím dál víc přemýšlím, jak to dál s námi, kvůli myslivosti, bude. Teď na podzim a v zimě jsou pořád hony, každý víkend pryč. Ještě k tomu má nový barák, který stále renovuje, dělá dříví apod. Prostě abych to shrnula, nebaví mě doma sedět a čekat, kdy se vrátí z čekaný, honu a podobných mysliveckých akcí. Já jeho koníček beru a respektuji, ale jsem ten typ člověka, který miluje večery strávené u televize v přítelově náruči, procházky, výlety… :)
A poslední dobou mě prostě začalo štvát, jak se skoro nevídáme. Chtěli bychom děti, ale jak to tak vidím, tak bych na ně byla sama. Přítele moc miluji, ale nevím, jestli to budu zvládat dál. Ani nevím, jak bych to změnila, kdybych mu to všechno řekla. Rozejít se s ním nechci, ale takhle? :nevim: nějaká rada?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1636 příspěvků 02.12.17 18:05
Zdar!

Ahoj, zlato. Udělej si myslivecké zkoušky a choď na myslivecké akce s ním. Pa. :kytka:

Klopotkova
Echt Kelišová 8304 příspěvků 02.12.17 18:06

Já jednou měla s myslivcem úlet, přímo na posedu. :P… všude je něco, jeho koníček respektuj nebo jdi od toho :nevim:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 02.12.17 18:11

Já mám muže taky myslivce a (jak už tu padlo)začala jsem chodit s ním a hodně mě to chytlo. Zkoušky teda nemám. Ono je někdy fajn, že chlap vypadne na hon a já mám sobotu pro sebe a taky mražák je plný ;) Jsou horší koníčky chlapů, hlavu vzhůru :)

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 02.12.17 18:12

@suzukimel1 No buď si zvykni nebo jdi od toho. Rada od @Božislava není špatná a budeš mít pohyb v přírodě. ALE… i když je to teprve půl roku, zamysli se, co bude dál. Budou děti = pak opravdu budeš ale doma sama. Může chtít děti vést taky k myslivosti = strach o děti na honech, atd.
To není koníček, ale kůň. Je to jak, když někdo moc žere dobrovolné hasiče. Mám s tím jak osobní zkušenost i u kamarádky, která šla radši od toho chlapa.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 02.12.17 18:14
@Kelliee píše:
Já mám muže taky myslivce a (jak už tu padlo)začala jsem chodit s ním a hodně mě to chytlo. Zkoušky teda nemám. Ono je někdy fajn, že chlap vypadne na hon a já mám sobotu pro sebe a taky mražák je plný;) Jsou horší koníčky chlapů, hlavu vzhůru :)

To je dobrá poznámka. K divočině se běžný smrtelník jen tak nedostane.
A souhlasím s tím klidem. Svého chlapa miluju, jsme spolu 8 let, 3 děti, ale někdy se těším, až odjede a já budu mít svůj klid (hned po tom, co dám spát děti). Třeba dneska ;)

Alyss1
Závislačka 2868 příspěvků 1 inzerát 02.12.17 18:15

Myslivecké zkoušky. nebo i bez - choď jako honec. ale samozřejmě s dětmi je to potíž. nejsou to jen hony, v létě se krmí zvěř nebo chodí na posed. třeba ob den:)

ale zase je to hezkej koníček - příroda, les, žádnej alkohol…každý má něco.

pokud je fakt dobrej, zkuste najít kompromis. když je hon, tak ať jde ale jinak je doma. a ne každý víkend, třeba každý druhý a tak.

Marcam
Kelišová 5081 příspěvků 02.12.17 18:16

@suzukimel1 já mám manžela myslivce, je to v pohodě, čím je starší tím mín se mu na posed chce, takže vydrž. ;)jinak není to jen o střílení, ale i o lásce k přírodě. Společné obchůzky po krmelcích mám také ráda. v létě s ním jdi na čekanou, je to nádhera.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 02.12.17 18:18

@suzukimel1 Jo, některá povolání jsou spíš životní styl. Myslíš, že kdyby sis našla vrcholového sportovce, spinkal by s tebou u kamen…? Přijmi to nebo jdi, na tohle bohužel jiná rada není :)

suzukimel1
Nováček 7 příspěvků 02.12.17 18:20

Asi máte pravdu, můžu být ráda, že nechodí za ženskejma, ale za srnkami :D zkusím si s ním o tom promluvit, kompromis a tak :think: třeba v létě jsem s ním chodila na posed a i jsem přemýšlela o těch zkoušách :roll: ale jistá si tím vůbec nejsem :think:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 02.12.17 18:21

@Marcam jojo letní čekané :srdce: Já mám nejradši, když spolu „vyháníme“ srny s mláďaty při sečení luk. To je ta pravá myslivost. Tady jsem pochopila, o čem myslivost je. Já jsem ráda, že muž je myslivec. Byť je někdy taky celý den někde v polích.

Marcam
Kelišová 5081 příspěvků 02.12.17 18:23

@suzukimel1 no vlastně myslím, že mají neprůstřelný alibi, protože doma řeknou, že jdou na posed, ale jdou na rande :mrgreen: :think: Takhle to zjistila jedna paní hajná, když se jí manžel na posed začal vonět. ;)

Sachmetkaa
Kecalka 110 příspěvků 02.12.17 18:24

Tchán je myslivec a říkala jsem jednou manželovi, že jsem ráda že se do toho nepustil taky. Pořád někde pryc, na cekane, na hone, zakrmovat, brigády… no silene. Pokud te to taky nebere a nechceš s nim takhle trávit čas tak pak budeš asi sedět porad doma s dětmi jako má tchyně nebo jezdit zase sama za svými koníčky. Les a zvířata jsou pro něj prostě přednější.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 02.12.17 18:25

@Marcam :mrgreen: taky pravda

Marcam
Kelišová 5081 příspěvků 02.12.17 18:26

@suzukimel1 za mě jdi do toho ;) s dětmi ho ta velká myslivecká vášen přejde

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >