Zdlouhavé střevní potíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 22:42
Zdlouhavé strevni potíže

Ahoj. Už skoro týden mě trapi potíže s trávením. A nevim si rady.
Začalo to bolesti podbrisku (jako před menstruaci) a byla jsem si jistá, ze to dostanu. Je to 5 tydnu po potratu a už by to mohlo prijit. Ovšem nic.
Další den byly bolesti takové nepříjemné kroucení tam dole, bolest za stydkou sponou, tlaceni celého spodku. Na gynde jsem byla před dvěma týdny a prý nic. Dneska jsem tam byla znovu, kvůli ukončení neschopenky, ale doktorka jen rekla, ze to nic není a podepsala konec PN a bylo…
Mezitím se přidala bolest podzebri, levé strany břicha a podbrisku, špatně trávení… bolesti žaludku. Bolest jde i od, nebo do zad ( mam výhružné plotenky docela dost, téměř o jeden cm…). Tak mě napadlo, zda to nemůže byt i od tech zad ten podbrisek, podzebri a tak. Protoze většinou při chůzi je to lepší. Nesmím stát, ohýbat se, sedet…
Ale co se mi nelíbí vůbec je žlutá stolice. Takova žluto hnědá ( prominte výraz), ale vodu ve wc zabavi dozluta, i žlutý toaletní papír po utreni. Nikdy jsem tohlě nezazila.
Byla jsem ba krvi u známe, jaterní testy v norme, amylaza na slinivku ok, crp 1, krevni obraz ok, močovina a kreatinin na ledviny taky ok. Akorát se našly stopy krve v moci. Moje obvodni tam
Teď týden nebyla a ještě týden nebude a zaskok je pro mě daleko.
Když nejim, mam břicho úplně hubene, staci si něco dat a hned je obrovské. Neodchazeji plyny, nebo hodně malo. Chodim často curat, ale nemám absolutně žádné pálení, bolesti. Znám zánět mocaku, ale tohle je úplně jiné.
Dnes jsem snedla rajcatovou polévku, pila
Hodně vody a bylinkove čaje, udělala jsem si brokolicovou polevku s vlockami a břicho je silene. Zelenina nadýmá, ale ja jsem tohle nikdy neměla takhle dlouho. Bojím se.

Mate někdo radu?

Reakce:
Pocahonta
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 20.12.18 22:50

Určitě si bych zašla na ještě k té obvodní… A co zkusit nějaké laktobacily? Extrakt z pupenů lichořeřišnice (přírodní antibiotikum) a medvědího česneku (zlepšuje střevní funkce a odvádí z těla zplodiny).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 23:00

@Pocahonta ja jsem tohle všechno zkoušela. Probiotika, lichorerisnice, hylak… ale už jsem zoufalá. Hlsvne ta bolest toho podbrisku je větší. Navíc teď před svátky… internet mi našel rakovinu měchýře a ledvin, kvůli te krvi v moci 8o

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 20.12.18 23:08

Budete tedy muset vydržet k doktorovi a bazírovat na nějakém ultrazvuku či sonu břicha. Teď před těmi svátky je to ale nemilé. Kdyby ta bolest byla opravdu nesnesitelná, tak bych zvažovala pohotovost. Nemůže to souviset i s psychikou?

Váš příspěvek
Reklama