Zdravotnický asistent - dálkově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vendulacka
Nováček 10 příspěvků 29.11.17 20:17
zdravotnicky asistent dalkově

Dobrý den, vím že o dalkovém studiu je tady toho spousta.. Jen je tu někdo kdo mi poradí město a školu kde je zdravotnicky asistent jen jednou týdně a o víkendu? Denně sedím na netu a nemužu nic najít. Vím že v Ostravě je jen jednou týdně, ale ve čtvrtek. Třeba některá víte o nějake škole. Je tu někdo kdo studoval s prckem? dá se to zvládát?
Přemýšlíte že si doděláte školu? Moc vás prosím o pomoc a třeba tato diskuze i někomu pomůže. :nevim:

Reakce:
vendulacka
Nováček 10 příspěvků 30.11.17 09:48
:mavam: :mavam: :mavam:
vendulacka
Nováček 10 příspěvků 30.11.17 10:09

Nikdo neporadí?? :,( :,(

JanaRadka
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 21:44
Zdravotnický asistent dálkově

Je tu někdo kdo studoval nebo studuje dálkově zdravotnického asistenta v Rumburku, nebo i jinde? Zajímaly by mě zkušenosti a jestli je to hodně náročné při práci, uvítám jakékoliv informace :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >