Reklama

Zdravotnický asistent - dálkově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vendulacka
Nováček 10 příspěvků 29.11.17 20:17
zdravotnicky asistent dalkově

Dobrý den, vím že o dalkovém studiu je tady toho spousta.. Jen je tu někdo kdo mi poradí město a školu kde je zdravotnicky asistent jen jednou týdně a o víkendu? Denně sedím na netu a nemužu nic najít. Vím že v Ostravě je jen jednou týdně, ale ve čtvrtek. Třeba některá víte o nějake škole. Je tu někdo kdo studoval s prckem? dá se to zvládát?
Přemýšlíte že si doděláte školu? Moc vás prosím o pomoc a třeba tato diskuze i někomu pomůže. :nevim:

Reklama

Reakce:

vendulacka
Nováček 10 příspěvků 30.11.17 09:48
:mavam: :mavam: :mavam:

vendulacka
Nováček 10 příspěvků 30.11.17 10:09

Nikdo neporadí?? :,( :,(

JanaRadka
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 21:44
Zdravotnický asistent dálkově

Je tu někdo kdo studoval nebo studuje dálkově zdravotnického asistenta v Rumburku, nebo i jinde? Zajímaly by mě zkušenosti a jestli je to hodně náročné při práci, uvítám jakékoliv informace :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >