Že by už to vyšlo?

Anonymní
28.10.20 12:05

Že by už to vyšlo

Nejspíš blbost, ale prez to se zeptám. 19.10. jsem vzala poslední antikoncepci. Po dvou letech užívání. Menstruace se dostavila-sice jen tři dny. Během té doby jsem měla několikrát nechraneny sex. V neděli poslední. Od pondělí mě poboliva v podbřišku, lehce záda a hlava. Citlivé bradavky. Můžu už být těhotná nebo to bude spíš ovulace. Tu nevím přesně kdy mám.

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.10.20 12:09

Ještě jsem zapomněla. Jsem ucurana a nafoukla jak balón :lol:

  • Citovat
  • Nahlásit
608
28.10.20 12:14

Urcite nemas den po styku priznaky tehotenstvi, to je blbost. Nejspis mas rozhazene hormony z dlouhodobeho uzivani HA. Kup si ostropestrec na procisteni jater a jerab ptaci, srovna se ti cyklus a pujde to samo :)

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
28.10.20 12:14

Rozházené hormony.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
28.10.20 12:20

A není lepší udělat těhotenský test? :nevim:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
28.10.20 12:21

Vysadila jsi antikoncepci, dej si tak 3 mesice pauzu a pak, az treba budes mit chvilku, precti si neco o prubehu cyklu, ovulaci, usazovani vajicka, hcg a tak :) ale jeste je cas, zatim jsi normalne uzivejte nechraneneho sexu..jo a priprav se bohuzel, ze pri vysazeni ted prijdou spis neprijemne zmeny..vyraznejsi pms, silnejsi, nepravidelna, mozna i bolestivejsi ms, taky je mozne, ze se zhorsi plet…bolesti, ucurana, aby to nebyl zanet mocaku

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
28.10.20 12:57

Jako že devět dní po vysazení antikoncepce jsi stihla otěhotnět a dostat příznaky? To máš na mysli?

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
28.10.20 13:11

To si děláš srandu že jo.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
28.10.20 13:21

Ano, jsi těhotná, už budeš určitě tak ve čtvrtém měsíci. :potlesk: :palec:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5533
28.10.20 13:38
:roll: :roll: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
28.10.20 14:02
@Čičorečka píše:
Jako že devět dní po vysazení antikoncepce jsi stihla otěhotnět a dostat příznaky? To máš na mysli?

Sedm, protože už to má od pondělka. :lol:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
28.10.20 14:32

To má být provokace nebo co? To nemyslíš snad vážně

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama