KET (IVF) a první příznaky

189
27.10.20 11:04

KET (IVF) a první příznaky

Ahoj všem, které se snažíte o miminko a nějak to nejde.
Chci se zeptat, zda jste měly nějaké příznaky týden po KET, nebo kdy se začalo něco dít?
Já měla žaludek na vodě několik dní, pořád ze mě něco teče, ale pak přišla silná bolest v břiše a teď jsem druhý den jako rybka, nic mi není (krom toho, že jsem každý ráno jako počůraná) a břicho bolí jako před menzes. Ket proběhl 20.10.
Před každou menstruací vychází z mého břicha divné zvuky a dneska mi právě zase zpívá.
Takže logicky panikařím.
Zítra mám běžný termín menstruace. To mě taky udivuje, že test bych si měla dělat v době, kdy už bych normálně měla končit s měsíčky :nevim:
Kdy jste si dělaly testík s tím, že byl negativní a až následně pozitivní? Myslím třeba 8. den negativní a 10. den pozitivní…
Měli jsme jen jednoho zmrzlíka :roll:

Díky moc všem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
382
27.10.20 11:09

@Mimi1985 Ahoj, já jsem ze začátku po ketu žádné příznaky neměla až nějaký 12-14 den po ketu mě pobolivaly prsa. S tím testem jsem to měla ae jasne brzo. Říkala jsem si, že vydržím, ae nevydržela a už 4ty den po ketu jsem dělala test kde byl skoro neviditelný duch (viděla jsme ho jen já 😂) 8-9 den po ketu už byla viditelná čárka a nejsilnější jsem ho měla 12den po. Ty už jsi zkoušela test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
27.10.20 11:17

@Mimi1985 příznaky jsem neměla žádné.
Na testu jsem měla ducha už 6. den a čárka pak sílila. Od 8. dne po transferu už jsem měla jasně pozitivní test.
Kolika denní embryo jsi měla? Na tom taky záleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10883
27.10.20 11:48

Kliiid :hug: Taky jsem neměla žádné příznaky a kolem termínu MS klasický PMS. Taky jsme měli jen ten jeden pokus. A dopadlo to dobře. Ještě vydrž s nervama :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8222
27.10.20 11:52

@Mimi1985 jestli to vyšlo, budeš mít už dnes na testu ducha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
27.10.20 12:14
@Klara0225 píše:
@Mimi1985 Ahoj, já jsem ze začátku po ketu žádné příznaky neměla až nějaký 12-14 den po ketu mě pobolivaly prsa. S tím testem jsem to měla ae jasne brzo. Říkala jsem si, že vydržím, ae nevydržela a už 4ty den po ketu jsem dělala test kde byl skoro neviditelný duch (viděla jsme ho jen já 😂) 8-9 den po ketu už byla viditelná čárka a nejsilnější jsem ho měla 12den po. Ty už jsi zkoušela test?

Ano, dneska ráno jsem nevydržela a nic, ani duch. A všechno, co se se mnou dělo do té bolesti břicha, je už naprosto pryč (jen to „počůrání“ zůstalo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
27.10.20 12:16
@kavenka píše:
@Mimi1985 příznaky jsem neměla žádné.
Na testu jsem měla ducha už 6. den a čárka pak sílila. Od 8. dne po transferu už jsem měla jasně pozitivní test.
Kolika denní embryo jsi měla? Na tom taky záleží.

No po vývoji šlo ke zmrazení…tzn. 6-7 denní? 7. den mi přišel mail o zmražení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
27.10.20 12:17
@karkarka píše:
@Mimi1985 jestli to vyšlo, budeš mít už dnes na testu ducha.

Není tam nic. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
27.10.20 12:19

@Mimi1985 tak zkus ještě vydržet dva dny a udělej test znovu, třeba tam bude vidět něco později. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
27.10.20 12:21
@Ba-stet píše:
Kliiid :hug: Taky jsem neměla žádné příznaky a kolem termínu MS klasický PMS. Taky jsme měli jen ten jeden pokus. A dopadlo to dobře. Ještě vydrž s nervama :kytka:

A test proběhl kdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
27.10.20 12:23
@Klara0225 píše:
@Mimi1985 tak zkus ještě vydržet dva dny a udělej test znovu, třeba tam bude vidět něco později. Držím palce

Nejhorší je to čekání a to, že to člověk nemá ani s kým sdílet tu nervozitu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
27.10.20 12:25

@Mimi1985 úplně tě chápu. To čekání je nejhorší a pak když se to povede, tak to jsou pak teprve stresy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
27.10.20 12:30
@Klara0225 píše:
@Mimi1985 úplně tě chápu. To čekání je nejhorší a pak když se to povede, tak to jsou pak teprve stresy.

No radši ty stresy pak, než tohle :lol:… mám strach, že to nevyšlo. Zásoba vajíček je mizerná, kvalita taky, s každým odkladem to bude už jen horší, tak z toho trochu šílím. Trochu, zatím nebrečím :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
27.10.20 12:33

@Mimi1985 je to taková sázka do loterie, buď a nebo a můžeš se snažit dělat co chceš a tělo si stejně udělá svoje. Já do ketu šla s tím, že jsem věděla, že se to povede a věřila jsem tomu na 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
27.10.20 12:54
@Klara0225 píše:
@Mimi1985 je to taková sázka do loterie, buď a nebo a můžeš se snažit dělat co chceš a tělo si stejně udělá svoje. Já do ketu šla s tím, že jsem věděla, že se to povede a věřila jsem tomu na 100%

Já taky věřila, nepřipouštěla jsem si, že by to nevyšlo. Když jsme začala mít žaludek na vodě (možná z nervů), tak mě to jen utvrzovalo, i náš pes se ke mě chová jinak od třetího dne, pořád se ke mě tulí…jenže od té silné bolesti břicha prostě nic, žaludek dobrý, úplně jiný pocit v břiše, prsa nebolí… ach jooo, kdyby tam tak člověk viděl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama