Žehlící prkno spadlo na dceru

Anonymní
18.8.11 08:34

žehlící prkno na dceři

Ahoj holky, měla sem u zdi postavený žehlící prkno. Malá si ho ani nevšimla, ale pak koukám, že leze pozadu, nevidí ho - ťukla do něj nohou a ono na ní spadlo na zádíčka a vzadu jí to bouchlo do hlavy, Hned bulela - mám s ní jít k dr :?: Je jí čerstvě rok.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13010
18.8.11 08:36
Anonymní píše:
Ahoj holky, měla sem u zdi postavený žehlící prkno. Malá si ho ani nevšimla, ale pak koukám, že leze pozadu, nevidí ho – ťukla do něj nohou a ono na ní spadlo na zádíčka a vzadu jí to bouchlo do hlavy, Hned bulela – mám s ní jít k dr :?: Je jí čerstvě rok.
:cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10049
18.8.11 08:37

Tak zkontroluj jestli nema nekde bouli a jak se chova, myslim ze to nebude tak hrozny! :kytka:
A ten prispevek nademnou nechapu… :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.8.11 08:39

je jako před tim tak snad to bude dobrý =/ to moje dítě je takovej živel to prkno tam bylo pět mitut že ho odnesu až jí uvařim čaj =(

• Nahlásit
  • Citovat
882
18.8.11 08:40

to záleží, jak je těžké, z jaké výšky, kam přesně jí uhodilo, jak velká je boule,…atd…Já bych to nepodceňovala… Radějí být za blbce :zed: , než si to pak celý život vyčítat :cry: .....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29977
18.8.11 08:43

Ten příspěvek by měl být odanonymněn..Je to sice hrozné, ale podobná nehoda z nepozornosti se může stát každé matce..Věřím, že zakladatelka má taky strach, co všechno se mohlo a může stát :-(

Představa, že by mi na roční dítě spadlo žehlicí prkno v plné váze a zvlášť na záda, je hrozná..Navíc ty starší typy jsou dost těžké..Možná to bude znít hystericky, ale u ročního dítěte bych se možná poradila s dr..
My jsme byli u dr. a na rentgenu hlavy, když mi čerstvě chodící syn asi v 15 měsících spadl z chodníku a praštil se hlavou do betonu(roh chodníku).
Volala jsem a říkala, že máme přijet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13850
18.8.11 08:49

a jak na ní spadlo? tou plochou částí, na které žehlíš? to by nemuselo mít až tak děsné následky, je to přece jenom trochu vyměkčené. kor když nemá ani bouli. pokud se ti pohybuje normálně, zorničky jí reagují dobře na světlo atd., tak by to mělo být v pořádku. pokud by se ti cokoliv nezdálo, tak zajeďte k doktorce, ať malou zkontrolují. „nejkritičtější“ jsou první dvě hodiny po úrazu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
18.8.11 08:53

Ahojky, nic si z toho nedělej, jak ze situace, tak z dementního příspěvku skládajícího se z ještě dementnějších smajlíků.
K doktorce určitě běž. Jak už tu psala Natule, radši být za blbce chvíli než pak litovat celý život. Mi na malou spadlo zrcadlo když jí byly 4 měsíce, okamžitě jsme valili na pohotovost a i když jsem se cítila hodně trapně, tak mi nikdo nic neřekl, chovali se mile a nakonec vše dobře dopadlo. Stane se to každému a kdo říká že jemu nikdy, tak kecá anebo je to supermatka. Přeju ať je všechno v pořádku! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.8.11 08:54

jj rtou stranou na který se žehlí

• Nahlásit
  • Citovat
17304
18.8.11 08:58

Taky bych šla raději k dr. rději 100× zbytečně než… Žehlící prkno je dost těžký :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
18.8.11 09:01

Bude to určitě v pořádku :palec: .pozoruj jí a uvidíš,že to bude ok.jinak taky nechápu ten příspěvek.a ještě je tak odvážná,že anonymně :poblion: .Hele každému se něco takového stane.Náš malej padá pořád,taky nám párkrát spadnul z postele atp.To neuhlídáš prostě.a je v pohodě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29977
18.8.11 09:04

Já jsem někde četla i o zlomeninách kojenců a malých dětí, které nejsou na první pohled vidět.Právě proto, že malé děti mají měkké a poměrně „pružné“ kosti.Ale může se to nepozorováno nesprávně zahojit..Bylo to v souvislosti s týranými dětmi a zjistila to až zevrubná lékařská prohlídka(ne rentgeny apod., ale dítě se dostalo po delší době k lékaři)..
To žehlící prkno mi jako žádná sranda nepřijde, i kdyby se dítě jevilo úplně normálně..

A někde jsem četla, že rodiče by měli nechat dítě vyšetřit lékařem i když jim např. spadne do studené vody, do potoka(v chladnějších měsících), nebo když se opaří třeba tak, že je opařenina na první pohled zvládnutelná doma..
Teď je čas, kdy jsou ordinace pediatrů otevřené(pokud je dovolená, někde by měl být zástup).Zvedla bych minimálně telefon a zeptala bych se. Myslím si, že maminky často chodí s většími „banalitami“..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.8.11 09:07

jj doktor tu neni ale odpoledne tu máme chirurgickou ordinaci myslíte že am jí taky prohlídnou??

• Nahlásit
  • Citovat
10178
18.8.11 09:08
Anonymní píše:
Anonymní píše:
Ahoj holky, měla sem u zdi postavený žehlící prkno. Malá si ho ani nevšimla, ale pak koukám, že leze pozadu, nevidí ho – ťukla do něj nohou a ono na ní spadlo na zádíčka a vzadu jí to bouchlo do hlavy, Hned bulela – mám s ní jít k dr :?: Je jí čerstvě rok.
:cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

8-o co je to za reakce :roll:

Zakladatelko, raději bych zavolala dr a poradila se s ní :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
18.8.11 09:08
Určitě jí tam prohlídnou :palec:
Anonymní píše:
jj doktor tu neni ale odpoledne tu máme chirurgickou ordinaci myslíte že am jí taky prohlídnou??
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama