žehlička a mop na podlahu

18633
1.1.10 20:34

žehlička a mop na podlahu

Milé maminky, dostali jsme od rodičů nějaké penízky od Ježíška a tak jsem se rozhodla je investovat :wink: prosím o zkušenosti s těmito pomocníky v domácnosti..

1. žehlička - vzhledem k tomu že čekáme přírůstek do rodiny a svoji žehličku jsem dostala před 6ti lety na předváděčce, rozhodla jsme se pořídit si novou bo mě zas čeká několika měsíční žehlení (normálně nežehlím - 1× měsíčně povlečení do školky, jinak nic…) Chtěla bych nějakou napařovačku co žehlí sama :mrgreen: tak prosím o zkušenosti a tipy. Cena zas tak nerozhoduje, ale dejme tomu do 2000…(je to fakt na pár měsíců a pak bude čekat na příležitostné žehlení ve skříni…)

2. mop na podlahu - jsem ze staré školy a nejlepší na vytírání podlahy je mokrej hadr a smeták, ale jakmile jsem teď otěhotněla pořídila jsem si mop a nějak mi zachutnalo, že si nemusím máchat ruce v tom hnusu s pohlahy a ohýbat se k tomu… Měla jsem liefheit
http://mop-na-podlahu.info/…ds/57004.JPG
a asi po měsíci se mi podařilo prorazit kýbl (koupila jsem novej) a těsně před vánocama ten mop manžel prostě ulomil(tu hlavici), takže bych brala nějakej novej, ale nějakej odolnej!!!!
Cena :think: mno tento stál 499kč a nic nevydržel, take třeba 1000-1500kč, ale fakt aby vydržel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Caty
1.1.10 20:50

Nooooo, Lacenko ja poridila moc takovy ten otacivy a nemuzu si ho vynachvalit, zehlicku mam od ETY a jsem spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
9351
1.1.10 21:05

Já mám ten mop z obrázku a super (teď nevím, jestli jsi psala, že jsi tento měla nebo se ti líbí :think: :?: ), jen jsem ho dole musela svázat drátkem, protože asi moc zabírám při ždímání a upadával mi ten spodek, ale umývá se s ním super a dokonce mě to začalo bavit :mrgreen: a žehličku neporadím, já mám svou už přes 10 let a ke koupi nové se nějak pořád nemůžu dostat :roll: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
1.1.10 21:13

no á právě Zebro moc spokojená nejsem… jak říkám kýblů praskl asi při třetím vytírání a tu hlavici manžel uvalil před svátkama, chtělo by to něco trvanlivějšího :mrgreen:
ale díky za reakce..

Caty obrázek by nebyl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9094
1.1.10 21:20

Lacenko tak žehličku mám tuto: http://eta.cz/…ncetta-2200w a jsem s ní naprosto spokojená. Není jediná věc na kterou bych si mohla stěžovat. Navíc mám s Etou výborný zkušenosti (pekárna, fén, žehlička na vlasy…) takže u nás byla volba jasná :wink:
No a mop mám sice taky, ale moc neporadím. Koupila jsem asi před půl rokem v Makru Spontex a je výbornej… ale jakej to je typ… . :nevim:
Snad jsem trošku poradila :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
1.1.10 21:20

lacenko mrknu na net, mam ho v blave, ale na netu snad nejaky obrazek bude, stoji kolem tisicovky, ale je super

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
1.1.10 21:46
  • Nahlásit
  • Citovat
1280
1.1.10 21:48

Ahoj Lacenko tak žehličku mám tuto http://www.eta-elektro.cz/…65_eta_.html a jsem s ní spokojená :-)
A co se týče mopu to moc neporadím,vytíram klasika kýbl,koště a hadr :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5428
1.1.10 21:52

Žehlička Eta Lancetta je super,mohu taky jen doporučit!!!Navíc opravdu stojí okolo té tisícovky.
S mopíky je to horší,zádnej mechanismus mi to nevyždímal tak jak bych si představovala.Ale mohu doporučit parní mop od TV produks.je to bomba!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.10 21:53

Tento mop mám také,pracuje se s ním moc dobře-a také se mě asi po 3 měsících uvolnil kloub dole a při ždímání vypadával celý spodní díl.Je pravda,že jsem čekala mnohem větší trvanlivost a myslela si,že jsem s ním špatně zacházela.Ale podle reakcí to nebyla chyba na mé straně,ale výrobek nebyl až tak kvalitní.Manžel mě dole naštouboval šroubeček,mop nevypadává a zatím funguje dál. Žehličku jsem nyní kupovala novou-Tefal,keramická deska potažená titanem.Píší nejkluzčí na trhu-tefalku jsem doposud měla,klasickou a byla s ní moc spokojená,řekla bych že tato je dobrá,ale ne až tak zásadně.Ještě jsem uvažovala nad Philips Azur-má funkci na zjemnění páry a ta projde do větší hloubky.Ale do ruky víc padla Tefalka,i když nevím,třeba by Philipska byla na žehlení o stupeň lépe.Pokud nebudeš žehlit kopy prádla,tak je to vesměs jedno,kterou žehličku zvolíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dana26 nepř
1.1.10 22:04

Žehličku mam Tefal,nevim tip.Ale mam celkem velky otvor na liti vody.A jsem spokojena.Je fakt,že ted jsem začla žehlit pořadně po dlouhe době,když šel syn na internat.
A mop mam Leifheit Twist a pěju chvalu kudy chodim.

• Nahlásit
  • Citovat
184
1.1.10 22:25

Tak já jsem si na podzim koupila nový mop. Je super, že nemusím namáčet ruce, ale to je asi vše.Je takový celý vachrlatý, při vytírání mám pocit že se musí každou chvíli zlomit. Jo a ještě jeden postřeh. Při vytírání si pokaždé skřipnu ruku. Na konci tyče je taková kulička, která tam moc nesedí a pokaždé si tam skřipnu dlaň. Jde o tento mop Leifheit Twist http://www.leifheit-shop.cz/…-zdarma.html

Ještě jsem zapoměla napsat, že švagrová měla mop taky a po třech měsících se jí zlomil při vytírání. Šla ho reklamovat a prodavačka jí říkala, že ho reklamují docela často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
1.1.10 23:12

Tak já mám s žehličkami od Ety zkušenost katastrofální. Během 4 let šly do kytek tři a to jsme kupovali vždy ty nejdražší.Teď mám Philips a vychvaluji ji do nebes - fakt se to nedá srovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.10 23:34

Jee, u nas se za jeziskovske penize od tchanu taky nakupovalo podobne (zehlici prkno teda :wink: a novy mop).
Doted jsem mela nejaky „no name“ trasnovy mop s kyblem od lifeheit a na to nasazovaci zdimaci kosik, furt to padalo, no desny, ale jinak se mi s tim vytira docela dobre, prave, ze se k tomu nemusim sklanet. Driv jsem mela Lifeheit ten podobny mop jako tu davas na fotce, ale porad mi z nej padal ten „nalepovaci“ hadr/houba, nebo co to je 8-)
Ted jsem si objednala toto
http://www.viledashop.cz/…t-SUPER-cena
ale rozhodovala jsem se mezi timto a tema dvema drazsima, vim, ze kamoska ma tenhle a je spokojena, proto jsem ho vzala.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15855
2.1.10 00:02

S zehlickou neporadim, mam od roku 2001 Philips, tenkrat stala asi dva tisice a funguje bez problemu jeste ted.

Mopy mam dva - Viledu Ultramax a Liefheit ten nejjednodusi. Ta Vileda je lepsi, ten Liefheit ma zase tu vyhodu, ze namocim spodek, natahnu a muzu neco utrit, u te Viledy musi clovek vytahnout cely kybl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama