Reklama

zelená rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 05.11.09 17:09
zelená rýma

Ahoj, pokud toto téma proběhlo omlouvám se.Malé skoro 10 měsíců se spustila zelená rýma.Nejspíš nasledek ockovani ktere probehlo minulej tyden.Kdyz jsme byli na ocku pred mesicem a pul tak ji mela do tydne taky.Mala i pokaslava teplotu mela 37,5 ateda chrapti.Takze budem muset navstivit lekare.Co bude delat s tou rymu nekde jsem cetla ze nas posle na ORL.

Reklama

Reakce:

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 05.11.09 19:18

Nejsem doktor, ale myslím, že ORL není nezbytné. Jestli je rýma zelená, tak to může být bakteriálního původu. Chtěla bych, aby dr. vzala výtěry z nosíku na rozbor. Vojta to taky takhle měl, našly se nějaké breberky a léčily se ATB kapkami… :-?

Anik
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 05.11.09 19:31

ahoj, jasně, dr. napíše ATB kapky Pamycon, ktré jsou právě na tu zelenou rýmu a jsou skvělé, měly jsme je párkrát. asi od roku a něco už jsem s rýmou k dr. nechodila, vystačila jsem si se Sinupretem, kterej rýmu ředí a uvolňuje,,, ten se ale může tuším až od roka. A.

Jana206
Nadpozemská drbna 26374 příspěvků 06.11.09 06:56

Ahoj.Moje jedenáctiměsíční dcera taky často trpí na zelenou rýmu.Vždy v první dny chodíme denně na ORL vysávat ji speciální odsávačkou z dutin.Je to jen chvilička.Jinak používáme nosní kapky a odsáváme doma.

Taciras
Extra třída :D 10941 příspěvků 17.01.16 08:37

Ahoj,

ještě jsem tohle u dětí neřešila, tak nevím. Děti - syn (3,5 roku) a dcerka (16 měsíců) jsou nemocné. Syn v pohodě, dcera to chytla pár dní po něm a má zelenou rýmu. Na rýmu normálně nic nedávám, poradí si s ní normálně v pohodě do pár dní, stačí odsávat. Ale za celou dobu ještě nikdy nebyla zelená. Takže nevím, zda by neměla dostat nějaké kapičky do nosu, případně jaké? Přemýšlím, zda s ní nejít k lékaři, obvykle chodíme, až když mám pocit, že je to na antibiotika, netoužím, aby tam ještě chytli něco dalšího, ale pokud by potřebovala výtěr z nosu, tak zajdem.

P. S. Situaci nám maličko komplikuje to, že u staršího čekáme ve čtvrtek nebo pár dní po plané neštovice, přišel s nimi nejspíš do styku.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 17.01.16 08:54

@Taciras : když jsem.byla naposledy ( listopad ) u dr s oběma dětmi, když kaslali a měli zelenou rýmu, tak nám dr na ní nic nedala. Když jsem v prosinci byla se synem na ORL, tak dostal pamycoin, no a ted už zase mají zelenou rýmu, od října už asi po 6 :zed:

teepe
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 17.01.16 10:53

@Taciras holka měla uplně zelenou ale fakt jako zelenou zelenou celej den, uplně na :poblion: byla po píchání ucha, kdy na orl nedostala atb, šla jsem na středisko a zeptala jsem se nám dá pamycon - nedala - ale takhle brutálně zelenou rýmu měla fakt jen jednou jedinkrát ;) nakonec stejně dostala celkový atb, páč měla crp 50

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >