Zelená stolice při UM ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RockFous
Stálice 56 příspěvků 19.08.19 11:13
Zelena stolice pri UM ?

Zdravím jsme od narozeni na UM -Kendamil a asi od patku mame zelenou mirne zapachajici stolici? Souvisi to s tim UM ze je tam vice zeleza nebo se mam obavat a jit radsi k Dr.? :nevim:

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Reakce:
Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 8450 příspěvků 19.08.19 11:17

U nás to bylo furt, i doteď, když ho má třikrát denně… Nikdy jsem to neřešila, popravde ani doktorka to nezmínila jako něco k sledování. Mám nutrilon.

Čičorečka
Závislačka 2792 příspěvků 19.08.19 11:39

Taky dávám Kendamil a kadí zelený. Mě to trochu nedalo spát, tak jsme byli na výtěrech. Dnes nebo zítra budu mít výsledky.

RockFous
Stálice 56 příspěvků 19.08.19 12:20
@Čičorečka píše:
Taky dávám Kendamil a kadí zelený. Mě to trochu nedalo spát, tak jsme byli na výtěrech. Dnes nebo zítra budu mít výsledky.

Tak mi dáte prosim vedet jsk Vam to dopadlo? Nase dr. Ma zrovna dovolenou a me se nechce chodit jinam :( kdyby to bylo akutní tak bych samozřejmě sla, ale s takovou nevim :nevim:

Petra67
Kecalka 363 příspěvků 5 inzerátů 19.08.19 12:22

Mala kdyz byla jen na um, u nas beba ha, tak jedine tmave zelene…celou dobu. Bud v klidu, dělá to to zelezo

Čičorečka
Závislačka 2792 příspěvků 19.08.19 13:17
@RockFous píše:
Tak mi dáte prosim vedet jsk Vam to dopadlo? Nase dr. Ma zrovna dovolenou a me se nechce chodit jinam :( kdyby to bylo akutní tak bych samozřejmě sla, ale s takovou nevim :nevim:

Zkusím si vzpomenout. Ono to může dělat mlíko, ale taky to může být infekce, no.

Váš příspěvek
Reklama