Reklama

Zelenohnědá stolice v 8 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 09:17
Zelenohněda stolice v8tt

Ahoj holky předem se omlouvám za takovej dotaz
Už 2den mám zelenohnědou stolici trochu řidči používám teď v těhotenství ultrogestan a regenesis max ve kterém je železo jinak tu stolici mám jen jednou denně jindy na záchod nejdu..mám strach abych neměla nějakou infekcí prosím poraďte mi a děkuji

Reklama

Reakce:

rysamona
Nováček 2 příspěvky 09.04.18 09:33

Zkus vysadit železo. Já ho v ttabletách mohu jen jako chlorelu. Vem cerny uhlí nebo Enterol a zítra uvidíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 09:40

@rysamona já to železo mám jen v těch vitamínach v tom regenesis max může to být teda z toho beru ho od středy a včera sem si toho teprve všimla jinak jak sem psala na velkou jdu jen jednou za den tak snad to není infekce doufám a mám kdybych to vysadila mám začít brát kyselinu listovou? :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 09:56

Zkus si vzít černý uhlí a bacha zbarvi stolici…me dr říkal ze to je přírodní a tím se pry nepredavkuji. Mela jsem tenkrát 10dni průjem a první dva dny horečky 39. Nic mi nepomohlo aby se to zastavilo. Narvala jsem po sobě 2× Tablety a byl klid. Desinfikuje to střevo tak ze bych se nebala

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 09.04.18 10:26

Mne dr rikala, ze muzu mit zelenou az cernou stolici po zeleze. Takze pokud v tech vitaminech zelezo je, tak je to pravdepodobne ono. Nicemu by to nemelo vadit, pokud ti nezpusobuje zacpy ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 11:08

Takže to není nic špatného že ne?? já se bojím o miminko aby ta zelenohněda stolice neměla něco společného s miminkem že je něco špatně omlouvám se sem prvorodicka a furt se strachuju takže ty léky holky mám vysadit a nebo mám je brát dal??:)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 09.04.18 11:21
@Anonymní píše:
Takže to není nic špatného že ne?? já se bojím o miminko aby ta zelenohněda stolice neměla něco společného s miminkem že je něco špatně omlouvám se sem prvorodicka a furt se strachuju takže ty léky holky mám vysadit a nebo mám je brát dal??:)

Streva a stolice nemaji na miminko vliv…na ty vitaminy se optej sve/ho dr, ale pokud jsou pro tehotne, proc by vadily :nevim: tez jsem prvorodicka, ale timhle stylem ti za chvili sabne :mrgreen: vseho s mirou a klid ;) tu barvu fakt ovlivnuje zelezo ;) jinak nevidim duvod do sebe cpat cerny uhli :nevim: ja beru Superfolin Chytre miminko a v pohode ;) brala sem i samotne zelezo a delalo mi to taky, ale k tomu zacpu, takze sem po dohode s dr vysadila…o utro­gestanu se domluv s dr, to si asi neberes jen tak sama podle sebe ne?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama