Vitaminy gravital ve 2 trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 08.04.18 12:06
Vitaminy gravital ve 2 trimestru

Dobrý den, jsem ve 21 tt podle doktora je zbytecne uz brat vitaminy, ale nechtela bych stim braním vitamínu uplne prestat… 1 trimestr jsem brala mamavit, ted bych chtela zkusit gravital, nechci aby byl nejak extra dráhy, a aby se to hodilo k tomu 2-3 trimestr… nemate nejake zkušenosti? I ceny, a jestli se da koupit normalne v každé lékárně?

Reakce:

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 08.04.18 12:12

Jo prosim jaky mate nazor jeste na hořčík? Tvrdunti bricha… mam koupit běžný hořčík nebo je nějaký zvlášť pro těhotné?

beruska9
Extra třída :D 10716 příspěvků 08.04.18 12:33

No nazory na multivitaminy se ruzni, ale kdyz uz je beres, tak sice listovka je dulezita v prvnim trimestru, ale takovy vitamin D nebo zelezo porad, takze nevidim duvod prestavat…osobne beru cele tehotenstvi i pri kojeni. S konkretni znackou neporadim, jsem v zahranici a beru jine, ale prislo mi, ze je to plus minus autobus to same, kdyz jsem porovnavala slozeni ruznych znacek :nevim:

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 08.04.18 12:34

@Lucianaa099 Já beru Pregnfolin of Dr.Maxe a hořčík mě doktorka napsala Magnosolv, protože jsem drobné křeče měla. Jinak ti asi v lékarně dají něco volně prodejného, když se zeptásš.

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 08.04.18 12:44
@P4ja píše:
@Lucianaa099 Já beru Pregnfolin of Dr.Maxe a hořčík mě doktorka napsala Magnosolv, protože jsem drobné křeče měla. Jinak ti asi v lékarně dají něco volně prodejného, když se zeptásš.
ten pregnofolin kolik cca stoji? A si snim spokojena? Je vhodný i pro 2-3 trimestr? :D

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 08.04.18 12:48

@Lucianaa099 Kolem 400 Kč, jedna kapsle jsou vitmíny a druhá DHA. Ano, je vhodný jinak bych ti ho snad nepsala.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 08.04.18 22:01
@Lucianaa099 píše:
Jo prosim jaky mate nazor jeste na hořčík? Tvrdunti bricha… mam koupit běžný hořčík nebo je nějaký zvlášť pro těhotné?

Magnesii lactici.
Jinak to,. co slyšet a číst nechceš - na vitamíny bych se vykvajzla ;) Tělo si z chem. viamínů vezme minimum a pokud máš pestrou stravu, nic bych nebrala. Ale to už je na tobě, jak se k tomu postavíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >