Vitaminy gravital ve 2 trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 08.04.18 12:06
Vitaminy gravital ve 2 trimestru

Dobrý den, jsem ve 21 tt podle doktora je zbytecne uz brat vitaminy, ale nechtela bych stim braním vitamínu uplne prestat… 1 trimestr jsem brala mamavit, ted bych chtela zkusit gravital, nechci aby byl nejak extra dráhy, a aby se to hodilo k tomu 2-3 trimestr… nemate nejake zkušenosti? I ceny, a jestli se da koupit normalne v každé lékárně?

Reklama

Reakce:

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 08.04.18 12:12

Jo prosim jaky mate nazor jeste na hořčík? Tvrdunti bricha… mam koupit běžný hořčík nebo je nějaký zvlášť pro těhotné?

beruska9
Extra třída :D 10368 příspěvků 08.04.18 12:33

No nazory na multivitaminy se ruzni, ale kdyz uz je beres, tak sice listovka je dulezita v prvnim trimestru, ale takovy vitamin D nebo zelezo porad, takze nevidim duvod prestavat…osobne beru cele tehotenstvi i pri kojeni. S konkretni znackou neporadim, jsem v zahranici a beru jine, ale prislo mi, ze je to plus minus autobus to same, kdyz jsem porovnavala slozeni ruznych znacek :nevim:

P4ja
Závislačka 4497 příspěvků 08.04.18 12:34

@Lucianaa099 Já beru Pregnfolin of Dr.Maxe a hořčík mě doktorka napsala Magnosolv, protože jsem drobné křeče měla. Jinak ti asi v lékarně dají něco volně prodejného, když se zeptásš.

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 08.04.18 12:44
@P4ja píše:
@Lucianaa099 Já beru Pregnfolin of Dr.Maxe a hořčík mě doktorka napsala Magnosolv, protože jsem drobné křeče měla. Jinak ti asi v lékarně dají něco volně prodejného, když se zeptásš.
ten pregnofolin kolik cca stoji? A si snim spokojena? Je vhodný i pro 2-3 trimestr? :D

P4ja
Závislačka 4497 příspěvků 08.04.18 12:48

@Lucianaa099 Kolem 400 Kč, jedna kapsle jsou vitmíny a druhá DHA. Ano, je vhodný jinak bych ti ho snad nepsala.

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24686 příspěvků 08.04.18 22:01
@Lucianaa099 píše:
Jo prosim jaky mate nazor jeste na hořčík? Tvrdunti bricha… mam koupit běžný hořčík nebo je nějaký zvlášť pro těhotné?

Magnesii lactici.
Jinak to,. co slyšet a číst nechceš - na vitamíny bych se vykvajzla ;) Tělo si z chem. viamínů vezme minimum a pokud máš pestrou stravu, nic bych nebrala. Ale to už je na tobě, jak se k tomu postavíš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama