Žena v Bahrajnu

1907
14.6.13 22:02

Žena v Bahrajnu

Ahoj, mám možnost letět s manželem do Bahrajnu a chtěla bych se zeptat, zda tam z vás někdo náhodou nebyl…není to pro ženu nebezpečné? Jde o to, že manžel tam poletí na služební cestu a já bych se přidružila a přes den, když bude pracovat, byla sama na hotelu (bazen, posilovna, masáže) nebo si procházela město, ale mám docela strach, proto bych ráda znala názor někoho, kdo tam byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8289
15.6.13 00:50

Kamoska byla s manzelem asi tri mesice a v pohode, krasne si to uzila, i kdyz manzel porad pracoval. Nerikala, ze by mela nejake problemy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1907
15.6.13 07:15

Já právě taky všude čtu, že Bahrajn je vyspělá země, ale nějak mám v sobě zakodovaný strach z těchto arabských zemí :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8289
15.6.13 10:35

Tak co jsem videla fotky, tak se tam normalne koupala a opalovala v plavkach, chodila po obchodech a v nakupnich centrech to vypadalo stejne jako v kazdem jinam nakupnim centru na svete (akorat teda tam bylo vsechno ze zlata :lol: ), dokonce tam byla i v nemocnici a tez v pohode.
Ja bych se nebala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8289
15.6.13 10:38

A jinak, muj manzel dostal shodou okolnosti tez skvelou pracovni nabidku do Bahrajnu (proto me tato diskuze zaujala), jenze v te dobe uz jsme meli dve deti a s detma bych tam teda nesla, ale sama s manzelem klidne. Jen by bylo potreba prezit to sileny vedro… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1907
15.6.13 18:04
:palec: :palec: :palec:
@Klementyna píše:
Tak co jsem videla fotky, tak se tam normalne koupala a opalovala v plavkach, chodila po obchodech a v nakupnich centrech to vypadalo stejne jako v kazdem jinam nakupnim centru na svete (akorat teda tam bylo vsechno ze zlata :lol: ), dokonce tam byla i v nemocnici a tez v pohode.
Ja bych se nebala :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1907
15.6.13 18:06

Tak teda pojedu :D teď tam letěl poprvé a psal, že hotel je jedna pohádka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...