Žena ve strojírenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 07:42
Žena ve strojírenství

Která z vás tu pracuje ve strojírenství a jakou pozici máte?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 07:47

Dělala jsem ve skladu.

iPodPrd
Kecalka 473 příspěvků 19.07.19 07:50

Ještě nepracuju, ale dodělávám dálkově školu (teď mateřská pauza). Zaměření mám počítačová podpora konstruování. Praxi mám malou u táty, zvládnu nakreslit akorát ložisko a nějaké ucpávky :lol: Máma dřív dělala technoložku a plánovače výroby. Teta je technoložka, švagrová CNC programátorka. Je toho dost :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 07:54

@iPodPrd a pak, že ženy ve strojírenství nejsou :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 07:56

Programujeme a konstruujeme roboty, které se používají ve výrobách. Můžu říct, že většinou celkem čučí, když jim přijede programovat robota ženská :mrgreen:

iPodPrd
Kecalka 473 příspěvků 19.07.19 08:00
@Anonymní píše:
@iPodPrd a pak, že ženy ve strojírenství nejsou :D

Mí spolužáci jsou v 80% ženy :lol: Mám pocit, že po nich zaměstnavatel ten diplom prostě požaduje, protože ženská. Chlap to přece bude umět automaticky že :roll: No a pak taky jsme tam vesměs všechny s původně úplně jiným zaměřením, pak jsme ucítily peníze z tohoto oboru, kdežto kluci jsou na ty strojárny hned po devítce :think:

Hvezda70
Kecalka 174 příspěvků 19.07.19 08:09

Tleskam vam zeny! Takovy maji muj obdiv protoze tec moc neni :potlesk:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 19.07.19 12:21

Ahoj, ja se pridavam jsem provozni technik :) umim kreslit vykresy a cist v nich. Frezovani, soustruzeni…obrabeni kovu. Ale v praci jsem to nedelala, ted materska ale do budoucna bych chtela, uz kvuli penezum a taky me to docela bavi michat se chlapum do prace :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 19:17

Ahoj, já už od matury, tzn. nějakých 20 let pracuji ve strojírenství-spravuji konstrukční data :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 19:32

Moje mamče dělala brusičku, vždycky když to někde řekla, tak si každej myslel, že si dělá srandu, je to taková křehká víla :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 19:54

Já mám vysokou školu- Ing. strojní technolog. Pracovala jsem hned po vysoké jako technolog/normovač, ale to mě nebavilo, tak jsem využila rodičovskou dovolenou a založila jsem s manželem firmu na designové zpracování hliníku- ploty, brány, atd. teď se tím živím. Bez problému stoupnu ke svářečce, brusce, atd… baví mě to moc.

zrezlá plechovka
Kecalka 363 příspěvků 19.07.19 22:27

Také se živím strojařinou už 14 let. Mám vystudovanou fakultu strojní na ČVUT. Pozice: výzkumný a vývojový pracovník (nejsme státní podnik). Šťourám se v kovech. Jinak jsem se strojařinou začala už na strojnické průmyslovce.

Váš příspěvek
Reklama