Zhubnout při kojení?

122
17.7.15 09:56

zhubnout při kojení?

Zdravím, dá se zhubnout abych neublížila malému, když kojím, co jíst?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.7.15 10:07

Jistě, dá se zhubnout. Vyváženou stravou v rozumném množství zhubneš a dítěti rozhodně neublížíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
17.7.15 10:08

Já hubla u kojení samotným kojením, atd. Nijak jsem stravu neupravovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
17.7.15 10:17

TO JE SUPER SAND MI TO TAKY KLAPNE, BUDE SE SNAŽIT, DÍKY

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.15 10:49

Já teda musím říct, že malý ze mě vytáhne vše, už mám 4kg míň jak před otěhotněním a to musím říct, že porce jím větší než přítel na oběd, mám tak nějak víc hlad ted.. :D ale je fakt, že já jím pořád více méně vyváženě jak před těhu tak v těhu tak ted.. snídaně jáhlová, ovecná nebo rýžová kaše, svačinka třeba banán, oběd normálka co vařím /pečené maso v mrkvi a brambory/ svačina nějaké musli nebo na co je chut a večeře většinou pečivo sýr šunka nebo vejce s pečivem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.15 10:57

Ja teda jedine strava a cvičení. Samotné kojení nestačilo…

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
17.7.15 11:14
@miamama píše:
Zdravím, dá se zhubnout abych neublížila malému, když kojím, co jíst?

ja když jem kojila tak kg sly samy dolu aniz bych to potrebovala a chtěla :kytka:

• Citovat
  • Upravit
17.7.15 11:22

Mrkni sem http://zdravakrasna.blogspot.cz/ známá cvičila i při kojení krásně zhubla, ja jsme to cvičila taky, ale ještě před těhu a krásně jsem zhubla, tak mě to cvičení chytlo, že jsem cvičila až do 8 mšsíce těhu..na začítku toho blogu má jak cvičit při kojení a stravovat se :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
17.7.15 11:53
@miamama píše:
Zdravím, dá se zhubnout abych neublížila malému, když kojím, co jíst?

jasně, že se dá. Sundala jsem 10 kg. Jídlo normálně, menší porce a pohyb, nic víc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
20.7.15 10:09

(kvalitnim jidlem bez problemu… po roce kojeni jsme byla na vaze, o ktere jsem snila jako teenager a vse ze mi bylo kolem pasu volne… to je ale asi jine tema :( ) hodne stesti pri hledani a snaze o hubnuti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.17 15:48

Zazněl tu před dvěma lety citovaný můj blog, a protože jsem mezitím byla těhotná i potřetí a opět přibrala ranec kil a opět bojovala s životem a kily - tak jsem zase trochu něco sepsala, u mě na blogu je spoustu cvičících programů, od začátečníků, až po profíky. Tipy na zavodnění, celulitidu, prsa, nadýmání a nafouklé bříško.. A tak dále :) ****

edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama