Židlička Stokke či Jitro?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aromar
Stálice 99 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 19:32
Židlička Stokke či Jitro?

Hezký večer prajem!!!máte niekto skúsenosti s rostoucími židličkami Stokke či Jitro? pripadne osahala ste si niektorá obe dve? ak áno,–ktorá vám prišla lepšia? bolo by to pre 2 ročnu dcérku..ďakujem

Ukázat recenze z kategorie Kojení a krmení

Reklama

Reakce:

LindaPraha
Extra třída :D 11803 příspěvků 20.02.18 19:38

https://www.emimino.cz/…asik-215142/

Strecha
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 20.02.18 20:20

Mam Jitro a dobry. Nemuzu porovnat, ale je to asi velmi podobne. Mame bilou a jde v pohode vycistit, moji mame se zdal docela uzky sedak, ale pro dite je to dobry. Akorat mame podsedak zasitej a nejde z nej vydelat ten molitan, takze je to nepraktice (peru i s molitanem). Ale to je mozna nekde v nabidce, zidlicku objednaval manzel, tak jsem to nestudovala.

petule9
Echt Kelišová 7562 příspěvků 20.02.18 20:36

Omlouvám se, že se nedržím přímo tématu, ale třeba to někdo využije.. Za mě doporučuju rostoucí židle Hajdalánek. Dcerka má už několik let, loni jsme pořizovali druhou pro mladší.. Velká spokojenost s židličkami a taky s ochotou prodávajícího!

monikamoravcikova
Nováček 4 příspěvky 20.02.18 21:44

Já jsem slyšela dobré recenze od kamarádek na obě, takže myslím, že s ani jednou nešlápnete vedle :kytka:

hapolda
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 20.02.18 21:48

Mame jitro, ted sme porizovali druhou pro mladsi. Nemam k ni zadnou vyhradu :palec:

Aromar
Stálice 99 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 23:02

Díííky všem za nazory:-)

mission84
Kecalka 379 příspěvků 20.02.18 23:48

Taky máme Jitro něco přes rok a velká spokojenost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama