Židlička Stokke či Jitro?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aromar
Kecalka 102 příspěvků 20.02.18 19:32
Židlička Stokke či Jitro?

Hezký večer prajem!!!máte niekto skúsenosti s rostoucími židličkami Stokke či Jitro? pripadne osahala ste si niektorá obe dve? ak áno,–ktorá vám prišla lepšia? bolo by to pre 2 ročnu dcérku..ďakujem

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reakce:
LindaPraha
Extra třída :D 13843 příspěvků 20.02.18 19:38
Strecha
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 20.02.18 20:20

Mam Jitro a dobry. Nemuzu porovnat, ale je to asi velmi podobne. Mame bilou a jde v pohode vycistit, moji mame se zdal docela uzky sedak, ale pro dite je to dobry. Akorat mame podsedak zasitej a nejde z nej vydelat ten molitan, takze je to nepraktice (peru i s molitanem). Ale to je mozna nekde v nabidce, zidlicku objednaval manzel, tak jsem to nestudovala.

petule9
Echt Kelišová 7574 příspěvků 20.02.18 20:36

Omlouvám se, že se nedržím přímo tématu, ale třeba to někdo využije.. Za mě doporučuju rostoucí židle Hajdalánek. Dcerka má už několik let, loni jsme pořizovali druhou pro mladší.. Velká spokojenost s židličkami a taky s ochotou prodávajícího!

monikamoravcikova
Nováček 4 příspěvky 20.02.18 21:44

Já jsem slyšela dobré recenze od kamarádek na obě, takže myslím, že s ani jednou nešlápnete vedle :kytka:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 20.02.18 21:48

Mame jitro, ted sme porizovali druhou pro mladsi. Nemam k ni zadnou vyhradu :palec:

Aromar
Kecalka 102 příspěvků 20.02.18 23:02

Díííky všem za nazory:-)

mission84
Kecalka 446 příspěvků 20.02.18 23:48

Taky máme Jitro něco přes rok a velká spokojenost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >