Reklama

Podložka na jídelní židličku CAM

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 21:00
Podložka na jídelní židličku CAM

Holky nevíte jestli se dá koupit náhradní potah na jídelní židličku CAM? Máme s medvídkem a roztrhala se nám.

Reklama

Reakce:

smutná máma
Závislačka 4886 příspěvků 57 inzerátů 29.01.18 21:03
@Anonymní píše:
Holky nevíte jestli se dá koupit náhradní potah na jídelní židličku CAM? Máme s medvídkem a roztrhala se nám.

a jaký máš druh židličky? já ho kdysi kupovala na campione a stál 1000 Kč

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 21:06

Máme tuhle

smutná máma
Závislačka 4886 příspěvků 57 inzerátů 29.01.18 21:10
@Anonymní píše:
Máme tuhle

to nevím, jaká je. Potah ale koupíš někde v centrál. skladu u Brna. Určitě to najdeš na inter.

Achetka
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 29.01.18 21:15

Taky bych ho potřebovala. Prosím dejte mi vědět, já to nenašla, dekuji

medunka23
Kelišová 6851 příspěvků 29.01.18 21:45

@Achetka a anonymní, zkuste zajít do malého obchodu s dětskými věcmi(ne do řetězce), my máme chico, s podobnou položkou a vím, že mi paní nabízela, že by mohla objednat přímo u dodavatele jako náhradní díl. Snad ve vašem okolí najdete někoho stejně ochotného.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >