Žíly MUDr.Schútz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
raflik
Povídálka 42 příspěvků 10.12.18 13:07
žíly MUDr.Schútz

Zdravím děvčata,
genově mám zděděné křečové žilky.. Po porodu se na levé noze pěkně vyobrazily :-(. Koukám na žilní kliniku MUDr. Ota Schútz. Jsem hodně bebíčkatá, takže hledám málo bolestiví zákrok a hlavně, aby pomohl. Otázka peněz je důležitá, ale když by mi pomohl, tak bych investice nelitovala. Máte někdo spokojené či kritické názory?

Přečtěte si článek: Křečové žíly v těhotenství: Co na ně zabírá?

Reakce:
azaleila
Kecalka 261 příspěvků 78 inzerátů 10.12.18 13:46

Ahoj, MUDr. Schutze znám osobně, ne tedy jako pacientka, ale profesně. Mohu jen doporučit. Pokud chceš, napiš soukromně…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >