Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Zdravím všechny! Manžel mne pověřil výběrem zimní dovolené. Náš oblíbený hotel Baník ve Vysokých Tatrách je v rekonstrukci, tak musíme vybrat něco jiného.
A jelikož většinou vybírám podle maminek z emimina, byla bych ráda, kdybyste napsaly nějaké tipy, kde jste byly, co se vám osvědčilo? Mělo by to být hlavně s dětským koutkem a polopenzí. Ráda bych třeba i do Rakouska, ale někde blízko třeba u Vídně, ale neznám to tam. Pokud máte nějaký tip, budu moc ráda! Díky předem ![]()
My teda jezdime radi na VRATNOU na Slovensko a suor lyzovacka… ale nevzpomenu si na nazev hotelu, musim pockat na chlapa az dojde domu ![]()
Lipno se hodně specializuje na aktivity s dětmi.Pěkné lyžařské středisko-ne pro náročného lyžaře,sjezdovky nejsou veliký krpály-k tomu aquapark.A ubytovací kapacity do konce ledna a od poloviny března mají super akce na ubytko včetně skipasů.To zařizují přes místní infocentrum.
Lasičko a nemáš nějaké konkrétní info? Nebo stačí, když zadám jen Lipno a vyjede mi to?
http://www.lipnoservis.cz/…nova-draha-1
Tady je odkaz na letní stránky,mrkni,zda jdou přepnout na zimní.Každopádně oni to mají zařízené tak,že písneš do infocentra-určitě tam bude odkaz-napíšeš požadavky a oni pošlou veškeré možné nabídky ubytování.Mají to zcentralizované.
My jezdíme do hotelu kousek za vídeň i s polopenzí! Dětskej koutek nevím jestli tam mají a je to ve středisku Semering… vychází to stejně jako u nás a lyžovačka je super, ta se nedá srovnat
Koukni na ubytoování Semering nebo Stuhleck a ono ti to určitě něco najde!!! Mají to i slevišti… sleviště.cz
My jezdíme do hotelu Elsyn dvůr www.elsyndvur.cz s lyžováním na Zadově - lyžařská škola, půjčovna lyží atd. Až nás otravuje, jak jsme tam spokojení a nechce se nám jezdit jinam, ale tam není nic problém a i pro děti je to tam fajn - dětský koutek, knihovnička, dostatek dětských židlí, bazén, venku hřiště. Mají i vlastní vlek u hotelu - takový ten chyť se a jeď, ale pro učení mrňat i ježdění větších a bobování všech paráda.
My si tedy bereme vždycky apartmán, není problém vyžádat si ani 2 dětské postýlky a místa je tam fůůůůra.
Jen ten sníh je takový nejistý ![]()
Ahojky,
moje profesorka byla z kraje jara na slovensku … http://www.avena.sk/home.php Byli ubytovaní v penzionu Horec i s polopenzí, lyžování kousínek a prý skvělé. Má dvě děti - 9 let a tehdy 2,5 ročku živá slečna.
Moc si to tam chválila a byla spokojená ![]()