Ziskani cisla popisneho v roce 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 23.10.18 09:46
Ziskani cisla popisneho v roce 2018

Dobry den,
minulou stredu jsme podavala na stavebni urad zadost o cislo popisne a bylo receno, ze se ozve.Od te doby nic.Jak dlouho ma pani na urade cas, aby se moje zadost vyresila? Samozrejme jsem netrpeliva. Chtela bych ukoncit pronajem, abych si to mohla prepsat na dum.
Dekuji :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10862 příspěvků 23.10.18 09:50

Měli jsme za týden od podání žádosti. Řešila to tedy za nás radnice, jen jsem jim dala podklady

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 23.10.18 09:52

@Tichošlápek Ja bych byla happy,kdyby to bylo do konce tydne.Budeme se i brat a muzeme vse v obcance zmenit zrovna naraz.Pani na urade jinak vzdy dobre komunikovala,ale jsem proste nervozni no :)

P4ja
Kelišová 6587 příspěvků 23.10.18 09:53

@Tkanicka26 MYslím, že je to stejné jako s každou žádostí. Mají na to 30 dní.

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 23.10.18 09:54

@P4ja Co jsem obcas neco cetla,tak lidi prave psali do 2dnu,do 5dnu a do 14dnu bylo nejpozdeji hotovo.On to byl odevzdavat muj muz a poslete chlapa neco resit,ze jo.Nezepta se

P4ja
Kelišová 6587 příspěvků 23.10.18 10:01
@Tkanicka26 píše:
@P4ja Co jsem obcas neco cetla,tak lidi prave psali do 2dnu,do 5dnu a do 14dnu bylo nejpozdeji hotovo.On to byl odevzdavat muj muz a poslete chlapa neco resit,ze jo.Nezepta se

Jasný, všude je praxe jiná. My ho fyzicky měli doma už dlouho. Paírově během pár dnů. A jinak nevím, proč tedy nezvedneš telefon a nezavoláš na stavební úřad a nezeptáš se konkrétně.

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 23.10.18 10:03

@P4ja Necham do zitra cas.Pak uz se ji tam ozvu.Jen jsem se zeptala,zda nekdo nevi,jaky na to mas cas.

P4ja
Kelišová 6587 příspěvků 23.10.18 10:08

@Tkanicka26 Už jsem odpovídala. Mají 30 dní jako na všechno.

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 23.10.18 10:09

@P4ja ale ze si to myslite.Ne,ze to vite jiste.Preji hezky den

blueberryx
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 23.10.18 10:11

Cekali jsme skoro mesic

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 23.10.18 10:11

@blueberryx Dekuji :palec:

P4ja
Kelišová 6587 příspěvků 23.10.18 10:13
@Tkanicka26 píše:
@P4ja ale ze si to myslite.Ne,ze to vite jiste.Preji hezky den

TEda člověk se snaží poradit a naonec je ten špatný. Nám na úřadě řekli, že oficiální doba pro vyřízení žádosti je 30 dní.
Zavolej k vám na úřad a zeptej se a pochybuju, že ti nic jiného než těch 30 dní neřeknou. Případně třeba obvyklou praxi u nich.

a12
Vesmírná mluvilka 32880 příspěvků 23.10.18 10:36
@Tkanicka26 píše:
Dobry den,
minulou stredu jsme podavala na stavebni urad zadost o cislo popisne a bylo receno, ze se ozve.Od te doby nic.Jak dlouho ma pani na urade cas, aby se moje zadost vyresila? Samozrejme jsem netrpeliva. Chtela bych ukoncit pronajem, abych si to mohla prepsat na dum.
Dekuji :think:

A vy vubec netusite, jaky mate cislo baraku?my ho znali uz davno pred kolaudaci, nakej papir nam pak dali u nas na urade a cislo jsme oficialne meli temer hned.

P4ja
Kelišová 6587 příspěvků 23.10.18 10:41
@a12 píše:
A vy vubec netusite, jaky mate cislo baraku?my ho znali uz davno pred kolaudaci, nakej papir nam pak dali u nas na urade a cislo jsme oficialne meli temer hned.

To ano, jenomže, když se chceš přehlásit, tak už to musí být oficiálně v katastru. A někde to holt rychle nejde. U nás to taky bylo hned.

a12
Vesmírná mluvilka 32880 příspěvků 23.10.18 11:03
@P4ja píše:
To ano, jenomže, když se chceš přehlásit, tak už to musí být oficiálně v katastru. A někde to holt rychle nejde. U nás to taky bylo hned.

No to jo, ale ja mam prave pocit, ze jsme dostali papir u nas na urade s pridelym cislem a s tim jsme sli na ten katastr :think: a tam to pak bylo asi do dvou dnu v katastru

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >