Reklama

Zítra malujeme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 20.08.10 13:58
zítra malujeme

tak mě prdlo v bedně a zítra malujeme, sehnala jsem krásnou zelenou barvu a chci vylíčit za stěnou, takový ten čtverec, na protější stěně, by jsem chtěla nějaký obrázek, ale nevím jaký, od ruky nic nenamaluji, chlap by tam chtěl pomocí lepící papírové pásky udělat nějaký tvar nebo něco a pak to objet válečkem, jako by si udělat takovou šablonu, jenže nevíme jakou, aby to bylo reálný :think: dělal jste doma někdo něco podobnýho? nebo jak jste si udělali šablonu aby to šlo pak jen přejet válečkem a nebylo to okolo domudlaný?

Reklama

Reakce:

verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 20.08.10 14:17

Na pravidelny tvar bych si to oblepila takovu tou papirvou paskou - aby to melo „ostre“ okraje a nepretahla jsi.
Na razek bych udelal sablonu - tedy zalezi na tom co ches malovat. Ja malovala detem do pokoje udelala jsem si papirovou sablonu - tu jsem si vystrihala, tuzkou prekreslila na zed a pak stetecky malovala.

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 20.08.10 14:32

My dělali pruhy. Na zeď jsme dali papírové pásky. Ale pozor při sundávání měla barva tendenci se místy odlupovat taky… Měli jsme namíchanou barvu z OBI a dávali jsme dvě vrstvy (měli jsme sytou barvu a po jednom nátěru se zdálo, že stále prosvítá ta bílá pod tím).

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 20.08.10 15:19

Buď to můžeš oblepit papírovou páskou, ale pozor, pozor. Jestli je zeď dlouho nekškrábaná, je možný, že ji sundáte i s několika nátěry :-( A i pokud máte stěny nové nebo oškrábané, přesto doporučuju pásku po malování sundat dokud je ještě vlhká. Tzn. udělat oba nátěry poměrně rychle po sobě. Anebo si nakreslit na zeď čáry a hranici dobarvit malým štětečkem - tak to dělává manžel. Nebo se dá ustřihnout kus kartonu a štětcem podle něj jet jako podle pravítka.

xaminka
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 20.08.10 15:43

Jo tak mi ted na baráku také malujeme… :-?
Už mi to leze docela krkem, to uklízení atd atd. Už máme kuchyň. obývák a ložnici a ještě pár místností chybí :-? . A jinak lepící páska, ta papírová je dobrá, ale pokud něco extra, tak si obědnat z netu přímo šablony a pak to podle nich zvládne už každý :wink:

kvaček
Extra třída :D 13419 příspěvků 20.08.10 15:47

my taky malujem :-D ale nám asi prdlo v bedně víc :mrgreen: protože malájem za chvíli, až přijde můj z práce a přijde jeho kamarád..Už se těším na změnu :dance:

Petra Z
Hvězda diskuse 51929 příspěvků 20.08.10 19:03

tak u nás se domalovalo včera…
a na zed já malovat nebudu nic ale asi nalepím něco takového
 http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >