Zítra práce, úzkosti, nespavost

HousenkaBorůvka
3.9.20 01:28

Zítra práce, úzkosti, nespavost

Ahoj ženy, jdu pokecat protože stejně nemůžu spát ani usnout…
zítra jdu do nové práce si to zkusit a nemůžu spát, mám něco jako úzkosti, ale na druhou stranu nemám vůbec žádné emoce…
je mi 22 a když tak hodnotím zpětně život, myslím, že jsem si ho dost podělala a mám špatné svědomí a že asi nemám duši… asi jsem se ztratila…
u psychiatra jsem byla, nepomohl mi… za hodně věcí si můžu sama a mám strach z budoucnosti a připadá mi to nekonečné, asi nemám emoce…

tak jen tak…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74
3.9.20 03:41

Ty sem píšeš pravidelně, co :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
HousenkaBorůvka
3.9.20 03:44

Ani ne… :D dlouho jsem nepsala diskuzi,… teda krom toho kvásku… 3:45 a ještě nespím no :D

• Citovat
  • Nahlásit
637
3.9.20 05:53

Ahoj.. @irca555 :mavam: Tak mě už taky hrabe, nejsi sama :mrgreen: Mám pocit, že mi přeskočí už.. Včera večer jsem přijela z práce, před sebou 2 dny volna. Říkám si, huraa, vychrapu se, nic nemusím, nikam nevztavam.. Ignor na vše.. A ono ho… Od 4 jsem vzhůru, protože se mi zdálo, že makám. Jenže já od té doby zavřu oči a vidím práci. Chce se mi už brečet. Můj mozek se asi zblaznil :mrgreen: :mrgreen: Nedokážu vypnout. Nikdy se mi tohle nestalo.. Tak aspoň tobě přeji at to dneska zvládneš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
HousenkaBorůvka
3.9.20 17:21

Tak jsem na dnešek vůbec nespala… ráno jsem šla do práce a ta mě fyzicky úplně zničila, protože dělám pokojskou… teď ležím v posteli a chystám se na další den, nevím jestli to fyzicy zvládnu, to práce ve fabrice by byla snazší…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama