Život a doba soudce A. K. - koukáte? :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 17.10.14 20:58
Život a doba soudce A.K. - koukáte? :-)

Ahoj děvčata, také se už těšíte na pondělek, na fešného Davida Švehlíka v soudcovském hábitu? :D
Po dlouhé době je tenhle seriál něco, co mě fakt zaujalo, chytlo, ty jeho vnitřní monology nemaj chybu, a do toho ta zápletka s anonymem :think: :D..
No já jsu spokojená :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Malaga
Nadpozemská drbna 25332 příspěvků 17.10.14 21:09

Taky sleduju a moc líbí ;)
Až mě mrzí, že se to už přehouplo přes půlku…

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 17.10.14 21:23
@Malaga píše:
Taky sleduju a moc líbí ;)
Až mě mrzí, že se to už přehouplo přes půlku…

To ani nevim, jen si už teď říkám, na co já pak budu koukat, pořady v tv jsou docela tragický, semtam něco na ČT2,na Artu, ale jinak všude milion kriminálek a sitcomů :zed:

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 17.10.14 21:24

@Malaga No a kdo myslíš, že jen ten anonym? Taky máš podezření, že to souvisí s tou asistentkou? Nebo nás schválně oblbujou a bude to někdo úplně jiný :dance:

EINNER
Kecalka 127 příspěvků 17.10.14 21:28

Koukám. Soudce je moc sympatický a seriál se mi moc líbí. je to zase něco nového, je to změna po všech těch kriminálkách, ordinacích apod.

Malaga
Nadpozemská drbna 25332 příspěvků 17.10.14 21:31

@marcellia tak jasně, že ta asistentka má v tom svou roli, ale jakou? :nevim:
není mi sympatická Adamova matka…a nesedí mi ani ta Kodetová.
A Noriska mi taky jako Adamova osudová žena moc nesedí…prostě pro Adama není žádná dost dobrá, jak je úžasnej… ;)

Malaga
Nadpozemská drbna 25332 příspěvků 17.10.14 21:37

A docela mi přišlo vtipné jak soudil kauzu - zpěvačka versus média a jak Brožová měla představovat Vondráčkovou ;)

Bananas
Závislačka 4609 příspěvků 17.10.14 21:42

Taky na to koukáme. Líbí se nám ty jeho „hlášky“ u soudu

velbloudice
Kecalka 346 příspěvků 17.10.14 21:45
@Malaga píše:
A docela mi přišlo vtipné jak soudil kauzu - zpěvačka versus média a jak Brožová měla představovat Vondráčkovou ;)

to mě nenapadlo, že jako vondráčková…

Malaga
Nadpozemská drbna 25332 příspěvků 17.10.14 21:54

@velbloudice já si myslím, že to tak bylo…a přišlo mi to „rafinované“ i proto, že Vondráčková měla spor s Brožovou, kdy ji její manžel Michal přirovnal k mercedesu a Brožovou k trabantu…

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 17.10.14 22:37

Tak to me taky nenapadlo;)
Jinak co se tyka žen okolo něj, tak mi nesedi zadna, Noriska je hloupa, ze se s nim rozesla, a ted mu zase mota chudakovi mymu hlavu. Cvancarova mi jinak nevadi, ale tady mi prijde, ze mluvi s D.jak nejaka suchoparna panna, a jak u toho porad mzoura…a on na ni tak hezky pritom..no a kdyz se usmeje, tak jsem jak zhypnotizovana:-D

Samy
Závislačka 3609 příspěvků 18.10.14 07:22

Podle mého názoru dobrý seriál. :palec: Po dlouhé době seriál, který sleduje i můj manžel. Zajímavě zpracováno, chytlavé prostředí, vnitřní hlas je působivý a dost častu se u těch jeho komentářů od srdce zasměju, herecké obsazení taky dobré. :pankac: U nás doma se ujalo označení skřítek Melichar. :lol:

Malaga
Nadpozemská drbna 25332 příspěvků 03.11.14 21:03

Dneska to byl také zajímavý díl, jsem zvědavá jak to Adam rozsekne - jestli dá přednost morálce před city… :think:

Samy
Závislačka 3609 příspěvků 04.11.14 07:14

Včerejší díl taky moc zajímavý. :palec: Ten seriál mi bude pak celkem chybět, třeba by mohli udělat pokračování. Témata z běžného života jsou nevyčerpatelným zdrojem. Pořád si říkám, co ta Adamova matka měla s tou státní zástupkyní, že to tak tajila - nevím proč, ale měla jsem pocit, že spolu mají poměr. :)

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 12.11.14 18:39

Samy :-), taky mi tam neco nesedi nezi A. matkou a Kodetovou:-)), jsem zvedava, co se z tohoo vyloupne. No ja uz mam ted depky, ze to brzy skonci, a bude mi smutno:-0..
A rikam sui, jestli se da Adam dokupy s terapeutkou, ja byla nalepena na tv, kdyz mu rekla-„Adame“, a jak se k ni blížil a pak se polibili…jsem tezce zavidela :-D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >