Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Myslím, že se mu vůbec nic nestane - žaludek a kyseliny v něm a dál bakterie ve střevě si s tím poradí. Mimochodem nedávno jsem našla v lednici mozzarellu, ani nebyla prošlá, ale byla nafouklá a po otevření byla zkvašená, nálev perlil a byla cítit zkysle. Tak letěla. Pokud ji tvé dítě dokonce snědlo a nevadilo mu to tolik, fakt se snad nic zásadního nestane.
Bohužel jsem ji ochutnala pozdě a byla hořká, nesmrděla ani nic, ale fakt byla hořká. Dcera říkala, že se jí to nezdálo..byla včera zakoupena, ručně vyráběná. Hrozně si to vyčítám. Vždy vše zkouším a tohle ne..
@Anonymní píše: Více
Zachovej klid, já taky jednou snědla kousek zkažený a nic mi nebylo ![]()
Neumim říct jak to muže dopadnout, ale nedávno jsem taky snedla kus zkažené mozzarely (bylo to trochu sýra do těstovin, a až v průběhu mi začalo docházet, ze je to nejake nahořklé). Nic mi nebylo, a to mam zažívání na tyhle věci citlivé a docela jsem se bála, co se z toho vyloupne. 😅
Zdravím,
mám na Vás otázku, prosím. Dítě snědlo kus hořké mozzarelly, bohužel jsem to ochutnala pozdě? Může z toho mít salmonelu? Nebo jen průjem?
Moc děkuji za odpovědi