zkušenost s amnioinfuzí

5591
28.12.09 19:54

zkušenost s amnioinfuzí

Ahojte,
jsem v 17tt a přede 2 dny mi zjistili,že miminko nemá žádnou plodovou vodu.Nevím jak dlouho.Před měsícem jsem byla v nem,že jsem začala špinit,vše bylo v pořádku.Pak mi začaly odcházet hleny (nahnědlé,narůžovělé,nakonec barvy bílé kávy).Před 2 dny jsem začala krvácet a právě tam zjistili,že nemám plodovku,ale prcek je živý.na zítra jsem domluvená u Apolináře na genetický UTZ a pokud to bude možné a nabídnou mi to,chtěla bych podstoupit amnioinfuzi(doplnění náhrady plodové vody).Máte s tím někdo zkušenost a pokud ano,jak to probíhalo a jak dopadlo těhotenství?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.12.09 10:23

Zkušenosti bohudík nemám, ale chtěla jsem popřát hodně štěstí. Ty jo tak to jsme ještě neslyšela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14832
20.6.13 20:17

@jana32 Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak jsi nakonec dopadla s tou amnioinfuzí. Známá to momentálně řeší, že má malinko plodovky a pokud se prý nedoplní sama, tak jí těhu ukončí. Moc díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
16.7.13 19:44

Ahoj, už sem nechodím, takže pozdě…Promiň. Amnioinfuzi mi nedoporučili, prý nemá smysl, dělá se výjimečně. Nebo aspoň tehdy. O miminko jsem tehdy přišla, přestalo mu tlouct srdíčko a vvolávali potrat. doufám, že známá dopadla lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14832
16.7.13 20:35

@jana32 Nedopadla, bohužel. Ale děkuji za reakci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu