Zkušenost s DAY 7

Anonymni
29.12.08 20:26

Zkušenost s DAY 7

Ahoj holky,
prosím o zkušenosti s testem Day 7, citlivost 20 i méně. Mám dva, rozmězí 24hod., testování vždy večer - úplně zřetelné slabé růžové těhu čárky, žádný stín, nicméně testy For You a Mamatest jsou negativní. MS čekám až za pár dní. Spíš jsem nečekala ty pozitivní testíky. Chtěla jsem si zchladit vzrůstající nervy tím, že uvidím, že jsou negativní a zatím mi adrenalin vzrostl :-) Tak se ptám, jestli některou nezradily :-)
Děkuju. In1

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1180
29.12.08 20:46

Ahoj, tak já mám zkušenost pozitivní. Používala jsem i ovulační testy DAY 7 a byly spolehlivé :wink: Já těhu testem DAY 7 naposledy testovala na začátku dubna po 2 dnech zpoždění MS a ty krásné //, které se tam tenkrát do minuty objevily, včera oslavily 3 týdny :D :D :D Tenkrát mi těhotenství potvrdil i Mamatest :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.12.08 21:35

:D no to se moc dobře poslouchá paraplíčko… blud na testíku to není určitě, jsou vidět krásně, stejně nezbyde než počkat. koukám, že máš julinku, tak jedna mi tady za zdí taky spinká :-)

holky, jejda - snad mi nechcete říct, že všichni testují jenom mamatestem, kde jste prosím ostatní kladné ohlasy a ódy na naději? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
8297
29.12.08 22:02

Ahoj, já jsem tímhle testem testovala jen jednou, měla jsem ho přibalený ovutestům.

Byl negativní (ani náznak stínečku) a opravdu jsem těhu nebyla. Takže to je vlastně taky pozitivní ohlas, že nehodil falešnou pozitivitu :wink: :lol:

Držím palečky.

A mamatest někomu ukáže i pár dní před ms a někomu až při zpoždění. Já měla na clearblue slaboulinkou čárečku a mamatest nic, až za tři dny se tam něco ukázalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
30.12.08 08:45

ahojky ja tesovala Mamatestem a ukazala se mi slaba carka uz pet dni pred MS,ale kazdy to ma jinak,preji hodne stesti K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama