zkušenost s e-obchodem

27
29.10.04 20:30

zkušenost s e-obchodem

Milé maminky,
chtěla jsem se zeptat,jestli některá z vás nemá zkušenost s internetovým obchodem www.9mesicu.cz?Chci si od nich objednat kočárek.Děkuji Lenna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
29.10.04 20:39

Ahoj, já jsem si koupila také kočárek na internetu, protože ho bohužel nikde poblíž u nás neměli, a ani na objednávku. Já objednala na www.kocarky.com - po domluvě jsme i cenu usmlouvaly:) Paní Daniela Caltová je vážně skvěláa dokáže moc dobře poradit a já teď se spokojeně proháním v ulicích s naším novým kočárkem! Takže já osobně bych se kočárek přes internet koupit nebála, Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
2901
29.10.04 20:54

No, já musím paní Caltové tedy udělat NEGATIVNÍ reklamu!!!
My s nimi máme velmi špatné zkušenosti !

Na prodejní výstavě v Havl. Brodu jsme si vybrali kočárek. Pan Calta nám slíbil, že dostaneme TUTO barvu, že nám ji schová a že nám kočárek pošlou ihned po narození dcery: A jaká byla skutečnost?

• Na kočárek jsme čekali 14 dní!!!
  • přišla úplně jiná barva, což paní Caltová omluvila tím, že na tom „našem“ byl flek. Dlužno dodat, že fleky jsou i na našem!!!!
  • V zásilce chyběla část kočárku (sportovní nástavba) - musela jsem ji z paní Caltové dolovat dodatečně!
  • Kočárek má bůhvíproč DVA typy koleček - 3 s jedním typem ventilku a 1 s jiným (což je velice mrzuté, když kolečka přifukujeme!)
  • I jinak jde o kočárek nekvalitní, rozvrzaný, co z něj mohlo upadnout, už upadlo. S paní Caltovou jsme po zkušenostech už nic neřešili a manžel raději všechny závady opravuje SÁM (poslat kočárek na reklamaci nepřichází v úvahu - jiný nemáme!)

Tolik naše ŠPATNÁ zkušenost s obchodem paní Daniely Caltové (kocarky.com)

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
29.10.04 22:41

Kočárek bych přes internet nekupovala, raději bych si ho šla vybrat osobně. Z obrázku není vidět jak je opravdu velký, jak se s ním manipuluje a pod. Jinak mám dobré zkušenosti a přes internet nakupuji čas od času. Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
752
30.10.04 08:54

Já jsme si taky kupovala kočárek na www.kocarky.com a jsem naprosto spokojená. Jelikož to byl můj druhý kočárek, tak sem si na internetu dlouho hledala ten, který by se mi líbil. Prošla jsem všechny možné obchody na netu a vybírala. Nakonec na kocarky.com byl bezkonkurenčně nejlevnější, tak jsem panu Tomášovi psala e-mail, s požadavkem, který jsem chtěla vědět, délka lůžka sportovní nádstavby a pak jsem si ho objednala, byl u nás doma hned druhý den, takže naprostá spokojenost.

První kočárek jsem si vybrala v Chiccu a tam mi ho taky museli objednat, protože je na skladě neměli a taky jsem si barvu vybírala podle katalogu a když jsem ho potom reklamovala, tak sem dostala číslo přímo na dovozce, takže jsem si to vyřizovala sama.

Myslím, že za cenu, kterou seženete na netu ho nikde nenajdete a je třeba hledat, ne všude mají stejné ceny a u toho mého druhého kočárku byl rozdíl v ceně oproti Chicca 2500 a já jsem měla ještě tašku na mimi zdarma. Takže jsem naprosto spokojena.

Takže záleží na každém z vás, jak se rozhodnete, já teda nelituju.

Hodně štěstí při výběru.

Zuzka a Kuba 26m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.10.04 10:11

Ja si uz dva kocarky objednala na www.spuntik.cz
Je fakt, ze bydlim kousek od nich, tak jsem si oba kocarky nejdriv pekne obhledla a vyzkousela a s obema kocarky jsem ja i dcera spokojena (mame sportaka trojkolku Quinny Fashion a golface Inglesina Espresso)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
30.10.04 21:39

Já jsem teď sháněla taky kočárek na internetových obchodech a zjistila jsem, že třeba Inglesina Espresso stojí ve Špuntíku 5.150 a v Baby Pro 4.312. To je dost velký rozdíl. Ale nemám s nimi osobní zkušenost.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama