Zkušenost s Hami 0+

18
18.4.21 03:06

Zkušenost s Hami 0+

Ahoj, zajímá mě jestli někdo má zkušenosti s UM Hami 0+. Vím, že každé miminko je jiné, ale i tak by mě to zajímalo 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.4.21 12:27

Ahoj, my používáme od 2. měsíce kdy už kojení nebylo bohužel možné. Malý chutná, neblinka po něm, zasytí jí. Jen bojujeme s kakanim. Kaka obden a to jen za naši pomoci rourkou. Když už je nejhůř použijeme easylax (za nás super věc, jen je bohužel těžko sehnatelný). Takže těžko říct jestli je to mlickem. Těch aspektů co by to mohlo způsobovat je hodně. Používáme probiotika, espumisan a mezi jídlem i cajik. Nic nepomáhá. Malá je klidná, neplace. Podle dr měnit mlíčko nemáme a čekat prostě i 10 dní než se sama vykaka. To nám přijde, ale moc :roll: údajně vše stráví a nepotřebuje kakat. Ale to se nám fakt nezdá po naší pomoci rourkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
30.4.21 21:27

@Ztracenka1
My od začátku Hipp Bio Combiotik, ten malou ucpal tak, že se bez rourky taky nevyprázdnila. A to jsme zkoušeli všechno možné (cvičení, masáží bříška, espumisan.. )

• nám blinkala po každém krmení a někdy i házela pěkné,,šavle".. A přišlo mi že po něm měla častěji hlad.

Přešli jsme na Hami+Bio Gaia+babycalm (před každým jídlem) a postupně se to zlepšovalo, že kadila 1× za 2 dny nebo i 1 x za den. Dnes? Už ani nepoužíváme babycalm a stolici máme 1× az 2× za den. Takže jsem ráda že už ji to bříško netrápí
Blinkani se trochu zlepšilo taky, jen někdy prostě ublinkava víc někdy míň
Uvažují dlouho ze zase zkusím změnit UM kvůli tomu blinkani, ale bojím se toho…
Jsem ráda že už pěkně kaká.

Každé miminko je opravdu jiné..
Ale ty kapičky Babycalm bych zkusila, jsou čistě přírodní a malé to chutnalo (sladká chuť) dávala jsem před každým krmení 10 kapek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.21 21:58

@Marta99 Hipp bylo u nás to samé. Malá po něm hrozně zvracela. Prakticky šlo všechno ven. A když náhodou něco udržela, tak měla šílený průjem. Jinak děkuji za radu. Zkusím ten babycalm. Biogaiu jsme měli, ale přešli jsme na biopron. Po biogaie ji příšerně skroutalo v bříšku a plakala. Co jsme Biogaiu vyřadili bylo to lepší dokud jsme kojili. Teď na um mi přijde, že nic nefunguje :zed:
Se změnou mlicka jsem taky opatrná, říkám si že by mohlo být ještě hůř. Zatím malá nebreci, nekrouti se, takže čekám na příští týden co nám opět řekne dr. Na to ublinkavani jsem slyšela o Nutritionu (nebo tak nějak se to jmenuje) :lol: Měl by na to pomáhat. Pouze se přidá do mléka. Nám malá taky hodně ublinkavala MM, ale co jsme byli nuceni přejít na UM, tak se to rapidně zlepšilo. Takže neblinkame, ale ani nekakame :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat