Zkušenost s ortézou

14266
25.7.20 11:55

Zkušenost s ortézou

Prosím, jak tohle funguje? Mám si sebou vzít na nandani sportovní podprsenku a tu mít měsíc na sobě? Nebo je to bez? A oblečení mám v plánu pánské triko a provleknout jen jednu ruku :nevim: ty ortezy jsou různé :think: kdyby měl někdo další zkušenost a radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20926
25.7.20 12:12

Tak já bych řekla, že trena na o sprchování to budeš moct sundat, ne.? Co jsi vyvadela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14266
25.7.20 12:19

@vokishka jdu na operaci. Naštěstí podzim. Mytí to holt třeba řešit nebudu :oops: ještě mám takovej ten podprsenkovej pás. No vezmu to sebou asi. Snad už bude počasí na mikinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.20 12:21

Já měla tu druhou a mohla jsem sundavat na nejnutnější věci. Ráno a večer mi manžel pomáhal obléct. Je lepší mít rozepinaci podprsenku, ať nemusíš při svlékání zvedat rameno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
3243
25.7.20 12:58

Manžel mohl na osprchování atd. sundavat. Nosil dlouho, i jsme mu tu ruku provizorně fixovali jinak a ortézu vyprali, jinak by byla dost hnusná. Triko to chce, aby ti neplandalo, jinak to není úplně příjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14266
25.7.20 13:05
@Anonymní píše:
Já měla tu druhou a mohla jsem sundavat na nejnutnější věci. Ráno a večer mi manžel pomáhal obléct. Je lepší mít rozepinaci podprsenku, ať nemusíš při svlékání zvedat rameno :palec:

Taková blbost a mě nenapadla! To sundávání nevím nevím, až jak řekne doktor no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama