Zkušenost s testem intimed?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vosickaw
Povídálka 16 příspěvků 23.08.19 14:55
Zkušenost s testem intimed ?

Dobrý den, zajímá mě, jestli máte někdo zkušenost s tímto testem? Intimed pregnanci? Do limitu se zobrazila druhá ale opravdu skoro neviditelna čárka, i když na pohled je vidět lépe než na fotce, kde asi nic neuvidíte :mrgreen: ale zajímá mě názor na tento test? :think:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 15:01

@vosickaw za mě nejlepší mamatest 10,jinak vidím rysku?

vosickaw
Povídálka 16 příspěvků 23.08.19 15:01
@Anonymní píše:
@vosickaw za mě nejlepší mamatest 10,jinak vidím rysku?

Ve skutečnosti má nádech do růžová, proto mě to mate :lol:

Nina.Praha
Kecalka 323 příspěvků 23.08.19 15:07

Já měla takto a byla jsem 10DPO, teď jsem nějaký 9tt. V reálu jsem růžový nádech ducha viděla, ale vyfotit taky nešel. Pak jsem dělala sérii :mrgreen: 3 různých testů, to bylo 13 DPO. To už ale intimed myslím nebyl… tam byl zelený Pepino a na něm to taky moc vidět nebylo…

Sue2008
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 1 inzerát 23.08.19 15:08

@vosickaw pokud se nepletu, tak intimed má citlivost 25, tj. nizsi nez testy s citlivosti 10 (jednotkami si nejsem z hlavy jistá, tak ať nepíšu blbost). Každopádně jako u všech testů, dej tomu 2 dny a testuj znova.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 47616 příspěvků 23.08.19 15:08

Pokud to děláš moc brzo, tak budeš civět na všechny… Házím svá fota - prvý kolem vynechání MS, druhý o dva dny později. Je to normální, spolehlivý test, jen se musí dělat s dostatečným odstupem od ovulace. Takže za pár dní zopakuj a uvidíš.

vosickaw
Povídálka 16 příspěvků 23.08.19 15:13

Já jen že prostě to vykouklo brzo a jen tak neviditelné, to se mi ještě nestalo, to že jsem po hodině na testu kdysi nacházela rysky, to ano :lol: ale tohle bylo v limitu ale fakt nenápadný hrozně, proto se ptám jestli je spolehlivý :mrgreen:

Nowena
Stálice 61 příspěvků 23.08.19 19:59

Intimed nedoporučuji, dělá duchy. Udělal mi to samé a nic to nebylo. Pak mi to tu holky v diskusi taky psaly, že Intimed duchy dělá.

Váš příspěvek
Reklama