Zkušenosti s Bugaboo bee 5

1.3.20 10:29

Zkušenosti s Bugaboo bee 5

Dobre dopoledne

Rada bych ras o poprosila o zkusenosti v kocarkem Bugaboo bee 5. Chtela bych pro dceru. Zatim jezdi v nasem kocarku v hluboke korbe. Mame k nemu i sportak, ale ten kocarek je celkove tak tezky, ze bych radsi neco skladnejsiho a lehciho. Nasla jsem Bugaboo bee 5 a moc se mi libi ta nova limitka Coral. Navic tam pisou, ze se k nemu da dokoupit i hluboka korba a tim padem bych ho pak mohla vyuzit jako kocarek pro druhe miminko. Myslite, ze je kocarek dobry jako sportak a pak i jako plnohodnotny kocarek?

Dekuji Eliska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.3.20 10:40

@Pampeliska303 Ahoj, uprimne, tento kocarek patri do kategorie predrazene golfky. Ja osobne ho nemam, ma ho kamaradka, ta ujzdi na znacce Bugaboo. Kocarek je hodne nizky, je skladny, da se otacet proti smeru jizdy, takze na pouziti jako golfky je pro nizsi maminku a ne moc velke dite fajn. Ale ta cena je za nas rozhodne hodne moc pres caru… Kocarek nema dobra kolecka, ani odpruzeni, je to opravdu na pouziti jako druhy skladny kocarek, ne plnohoddnotny…Pokud chcete golfky s otocnym sedadlem, koukla bych na Baby Jogger Vue, tam jde dat vlozna taska a taky je to od narozeni. Pripadne bych koukla na jine ultralehke modely, ale zadny extra lehky a skladny kocarek neni plnohodnotny a uz vubec ne od narozeni, protoze nebude pruzit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2394
1.3.20 11:04

Měla jsem starsi verzi. Jsou to kvalitni golfky do města/do auta super a byla jsem s nim spokojena, ale jako plnohodny kocarek bych ho nechtela. Nezvladne žádny teren a na hlubokou korbu mi prijde moc nizky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama