Golfový kočárek pro 2letou dceru

23.2.20 07:52

Golfový kočárek pro 2 letou dceru

Můžete mi doporučit golfovy kočarek pro skoro 2 leté dítě? Uz moc v kocarku neposedi, ale delsi tury nezvladne. Takze spis v te nizsi cenove kategorii, uz nepocitam ze by sme jej meli nejak dlouho. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3397
23.2.20 08:05

Napřed si asi ujasni, co vlastně potřebuješ. Golface jsou hrkatka do nákupních center, dají se sehnat velmi levně, ale žádný terén na ture ti neprojede. Do terénu jsou úplně jiné kočárky, klasické sportaky nebo třeba ty lehké verze typu valco, ale tam záleží na tom, jaký terén to je. A třeba názorově se dají taky sehnat za slušnou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3300
23.2.20 08:23

Já měla pro dvouletou valco snap sport. Nafukovací kola, polohování. Já bych nesnesla ty hrkátka. Na výlety byl super. Lehky, do auta skladny. Pořízovali jsme bazarový. a prodali skoro za stejnou cenu co koupili. l

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
23.2.20 16:59
@chaela píše:
Napřed si asi ujasni, co vlastně potřebuješ. Golface jsou hrkatka do nákupních center, dají se sehnat velmi levně, ale žádný terén na ture ti neprojede. Do terénu jsou úplně jiné kočárky, klasické sportaky nebo třeba ty lehké verze typu valco, ale tam záleží na tom, jaký terén to je. A třeba názorově se dají taky sehnat za slušnou cenu.

přesně tak, pokud totiž budeš chtít někam na výlet do přírody, tak na golfky rovnou zapomeň,…
co máš ted za sporťák?
Dvouleté dítě bude v létě potřebovat spánek a pokud budeš bez kočáru, bude tě tto hodně limitovat, se sportákem můžeš na celý den ven, pohodlně se vyspí, když bude potřeba, takže za mě bych pořídila taky alespoň Valco
nebo baby design clever

na bazárku je jich taky dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3252
26.2.20 21:59

Obnovují diskuzi

Zdravím, potřebovala bych poradit, jaký kočárek pořídit dceři (čerstvě 2 roky). Chtěla bych nějaký golfáč, když pojedeme někam do města, autobusem a podobně, cenově do 2 tisíc, maximálně lehce přes :) většina, co se mi líbí, tak mají nosnost do 15 kg, což mi přijde málo, když má dcera teď kolem 13 kg.. zároveň nechci žádný černý nebo tmavě šedý, ale něco trošku veselejšího :) a aby šel dát do úplného lehu a měl stříšku.. doporučíte někdo nějaký slušný prosím? Děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 18:55
@darekp
@darekp píše:
Zdravím, potřebovala bych poradit, jaký kočárek pořídit dceři (čerstvě 2 roky). Chtěla bych nějaký golfáč, když pojedeme někam do města, autobusem a podobně, cenově do 2 tisíc, maximálně lehce přes :) většina, co se mi líbí, tak mají nosnost do 15 kg, což mi přijde málo, když má dcera teď kolem 13 kg.. zároveň nechci žádný černý nebo tmavě šedý, ale něco trošku veselejšího :) a aby šel dát do úplného lehu a měl stříšku.. doporučíte někdo nějaký slušný prosím? Děkuji ;)

Nakonec jsem koupila valco snap 4 s nafukovacima kolama. Mala bide mit v kvetnu 2..golfky jsme zkusili a je to opravdu o nicem. Mala tam byla natlacena. Drncalo to. Hrozny. Takze za me taky golfky ne. Vubec nevim na co jsou. S tim se neda jet ani po chodniku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
3.3.20 14:42

@darekp celkově jsou golfky celkem k ničemu, pokud bys pak chtěla, aby se vyspalo pohodlně třeba tříleté dítě - raději bych si připlatila a koupila Baby design clever , který je do 23kg, nebo Valco, klidně bazarový a budou pohodlné pro dítě i pro tebe ;)

Clever recenze
Valco recenze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3000
3.3.20 23:33

@Káťa19 Myslím že to je mylná informace… Baby design Clever je do 15kg ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
4.3.20 08:36
@Katus44 píše:
@Káťa19 Myslím že to je mylná informace… Baby design Clever je do 15kg ;)

Kočárek BABY DESIGN Clever 2019
Novinka
Sportovní a velmi praktický kočárek BABY DESIGN Clever má v letošní kolekci zvýšenou nosnost na 23 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.20 20:26

Já si myslím, že starší děti už chcou stejně capkat a na tu chvilku na vyspání, pořídila jsem Valco Snap a max spokojenost, kvalitní, skladný, lehký, to je můj typ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama