Zkušenosti s Eloine

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
32
14.11.12 14:59

Zkušenosti s Eloine

Krásný podzimní den přeji, chtěla bych se zeptat na zkušenosti s Ha Eloine. Dnes mi ji lékař předepsal, přecházím s Azálie, která mi nesedla. Prý musím dobrat jedno platíčko a pak pokračovat novou HA. Máte někdo zkušenost? Přibírání? Nálady? Krvácení - silné, slabé, špinění? Děkuji za odpovědi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32
15.11.12 09:56

Nikdo? To vážně nikdo nemá zkušenost s touto HA? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
fishi
16.11.12 14:00

Já na ni budu přecházet z Yaz, ale až příští měsíc. Složení je naprosto stejné jako Yaz i stejný výrobce. Je to generikum a jediný rozdíl je, že balení není tak „pěkné“ - obyčejné platíčko bez papírového obalu. Cena je asi o 300 Kč nižší.

S Yazem jsem naprosto spokojená, vůbec nevím, že něco beru. Ze začátku jsem trošku špinila uprostřed cyklu, protože je to hodně nízkohormonová antikoncepce. Po pár měsících to upravilo, teď už špiním opravdu jen vyjímečně a když už tak malinko.

Takže za mě Eloine doporučuju, ale každému stejně sedne něco jiného :)

• Citovat
  • Nahlásit
Sam02
24.11.12 20:33

Ahoj, mam za sebou jeden mesic s eloine a musim rici, ze dalsi uz absolvovat nechci. Neskutecna chut k jidlu a neustaly hlad, bolesti hlavy, natekla prsa… No a ty sileny nalady a podrazdenost… Snad budeš na tom líp…

• Citovat
  • Nahlásit
32
2.12.12 21:10

Děkuji za příspěvky, nakonec mi z téhle diskuze vyplynulo, že tuto antikoncepci asi mnoho žen nemá. Reakcí bylo nemnoho. Snad na tom budu lépe než Sam02. Zatím beru 7den a nic mnoho některý den špinění, jiný ne, ale už mne to fakt nebaví a manžela taky moc ne. Děkuji za příspěvky a snad se ještě nějaké najdou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kika2013
9.1.13 20:43

Ahoj, mě antikoncepce Eloine naprosto vyhovuje. Přešla jsem na ní z Lindynette, kterou jsem brala přes rok, nevyhovovala mi. Měla jsem návaly horka, zadržovala jsem vodu, kolikrát mě bolely prsa.
Poté, co jsem přešla na Eloine, zhubla jsem pár kilo, trošku se mi tudíž zmenšily prsa, ale už nebolí. Jsem spokojená.

• Citovat
  • Nahlásit
453
18.2.13 20:47

Ahoj holky, pridavam se s dotazem, jake mate zkusenosti s Eloine, najde se jeste nekdo? Ja bych mela prejit z Azalie, ktera mi nevyhovovala, tak se trochu bojim..diky predem :-)
jajajg jak to pokracuje, jsi s Eloine spokojena?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
19.2.13 07:08

Nicky33 Jsem spokojená, vyhovuje, ještě bych si přála abych měla měíčky kratší než 7 dní a bylo by to super. Doktor mi nabízel tělísko, ale nevím zda do toho jít. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
19.2.13 13:33

Diky jajagr, to rada slysim :) Me doktorka rekla, ze mam vynechavat placebo tabletky a nebudu menstruovat, protoze neovuluju a mam pri PMS a menstruaci tezke bolesti hlavy, takze to zkusim brat bez pauzy, ale porad se trochu bojim..a zadna kila navic jsi nepribrala? A proc ti nabizel telisko, v cem vidi vyhody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
20.2.13 07:08

Nicky33, prý s tlískem menstruace téměř odpadá. Kila jsem nepřibrala, spíš ubrala, prý ty tabletky odvádí vodu. Napiš jak jsi dopadla při tom braní bez přestávky. Uvítala bych to hlava je mé neštěstí. A myslíš že se to tak může brát dlouhodobě? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
20.2.13 12:12

Jajajgr koukam, ze jsme na tom s tou hlavou stejne, asi proto ti taky predepsala doktorka to same co me..to rada slysim s tema kilama :-) taky mi doktorka rikala, ze mam hodne pit, az je budu brat, ze odvadi vodu. Rikala, ze to muzu brat dlouhodobe bez prestavky, ale ja uz mam dve deti a dalsi neplanuju, nevim, jak jsi na tom ty? Pokud bych deti teprve planovala, tak bych to asi neriskovala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
anděla1991
20.2.13 17:12

Seriozní přístup

Vy se chcete rozhodnout jen na základě toho co se tu dočtete… „někde někdy někdo taky říkal“. Děláte si legraci, že ano? :) Uvědomujete si, že „chybou“ je lidská bytost, vaše dítě?

Napadla mě malá rekapitulace:

Přirozený přístup: (Dobré pro vás)

pánská ochrana
dámská ochrana
přerušovaná soulož
neplodné dny
nic nedělat :zed:

Vaše svobodná volba, ale i nesená odpovědnost za výsledek.

Drastický přístup: (Dobré pro výrobce)

antikoncepční pilulky
atikoncepční kroužky
antikoncepční náplasti
nitroděložní tělíska
injekce

Není nic lepšího pro výrobce, než „zobající“ 14ti leté holky.
Myslím, už jen to je na žalobu… a výsledek, Pilulkové náboženství… a všechny zobky si myslí, že je vše v pořádku. Prostě perfektně zvládnutá PR komunikace v posledních třech dekádách… nic víc, nic míň.

Měly byste víc myslet než zobat.

• Citovat
  • Nahlásit
453
21.2.13 09:48

Andelo nikdo tady nechtel poucky, jen zkusenosti, evidentne je nemas, tak si ty komentare nech pro ty, ktere zajimaji. Chapu ale, ze Tvuj vek ti dava duvod si myslet, ze tomu rozumis (puberta je tezke obdobi a uz se tesim, jake to bude, az ji budou mit moje dve deti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
21.2.13 15:26

Nicky33, také mám dvě děti a vzhledem k věku již další neplánujeme, tak se příště zeptám doktora, jestli to tak jde. Celkem mne to zaujalo.
Andelo - dítě u mne v žádném případě není chyba jak ji tady nazýváš, ukazuje to pouze na to, že jsi dítětem asi ty. Ale děkujeme za zkušenosti. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
NT89
22.2.13 10:56

Co je tohle za názor? Přesně, jak tady pár žen napsalo, chtěly slyšet jen zkušenosti s touto HAK a ne poučování typu,,ochrana". Jsem porodní asistentka a nemyslím si, že by byla hormonální antikoncepce nějaká,,drastická" metoda!!! Koukám, že někteří lidé by radši, aby mladé ženy chodily na interrupci po nezdařené přerušované souloži či prasklém prezervativu… Probuďte se!!! :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat