Zkušenosti s GynFleur

14
25.7.20 06:06

Zkušenosti s GynFleur

Ahoj všechny :) nemáte náhodou zkušenosti s touto gynekologickou ambulanci? Na webu jsou samé skvělé recenze, chtěla bych změnit dosavadního gynekologa, už nějakou dobu mám problém s krvácením mimo cyklus :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
15.2.21 14:40

GynFleur to je těžká byznysmanka, nezajímá ji nic jiného než Vás kasírovat. Žádné pěkné recenze na webu nemá, mimo to, co si napsala sama (v rámci self marketingu).
Pěkně pozdraví, pěkně Vám vysvětli, že musíte zaplatit a pak jste ji ukradená - hlavně aby byl výnos z VZP ale i z Váši kapsy také!!
Bohužel v absenci slušné nabídky zdravotní péče ji to vychází - vždyť do dělají i jiní, vždyť není sama, tak co…

jinak peníze jsou peníze, všechno zdražuje, je mladá - tak jich potřebuje hodně, takže plaťte - a doufejme, že Vás neošidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2569
15.2.21 19:22

@Nmama ahoj, zatím jsem tam byla dvakrát, převzala ambulanci po mém bývalém letitém gynekologovi, vždy byla milá, snaží se vše vysvětlit. A platby…jedine, co tam platím, jelikož chci, ale nemusím, je 500 kc ročně, v ceně jsou jednorazova zrcatka, sono, což mi předešlý lékař nedělal v preventivní prohlídce snad nikdy, jen pro problému. Takže když to shrnu, můžu klidně doporučit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.2.21 16:41

Ahoj
chci platit, ale nemusim :-))))) a jen 500 CZK :-)
to nas vazne pobavilo; chapu, ze tak promptni respons pochazi od dobre spriznene duse GynFleur

dole ceniky

https://www.gynfleur.cz/…cepcni-pece/
https://www.gynfleur.cz/tehotenstvi/
https://www.gynfleur.cz/gynekologie/

jak rikam:
pani podnikatelka ve zdravotnictvi si dobre hlida on-line marketing, nechava si udelat jen dobre prispevky/hodnoceni na navstevalekare cz (na tomto zdroji si muze delat svuj marketing);
ale zazadala o vymazani na znamylekar cz protoze tam hodnoceni nebyla dobra/uzitecna pro ni (nemuze si to tam zaridit presne jak potrebuje, pisou tam hodnoceni treti strany - je to jiny princip fungovani toho hodnoceni)

nevadi nam zaplatit navic, vadi nam zaplatit za neco, co se pak ani neudela! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2569
16.2.21 16:52

@Bombonf1 proč mě napadáte?! Nejsem žádná spřízněna duše GynFleur, jsem jen pacientka, která je prostě spokojena a ano, světě div se, ne platit nic nemusím, když nechci jednorazova zrcatka. Vy jste asi jedna z těch pacientek, co by vše chtěla na pojišťovnu a myslí si, že pojišťovna platí lékařům obr sumy, že :lol: a jak vidím, nováček, který chce jen špinit. Ale ok, je to vás názor, který ale rozhodně nesdílím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.2.21 17:20

Novacek, ktery chce jen spinit?
ja ze vas napadam?
obr sumy od pojistovny?
mej te se dobre - neni to uroven diskurzu, ktery vyhledavam

ma pointa je, ze GynFleur si nechava platit za to, co pak ani neudela
ma pointa, je, ze pokud je to bezproblemovy klient tak si ho nechaji - protoze namaha zadna ale platby (at uz od klienta nebo vzp je treba kasirovat); ale pokud je treba vyvinout nejakou namahu tak ho radsi poslou dale, aby si mohli uvolnit kapacitu pro dalsiho zajemce o dalsi prispevek

to je cele.
preji vam dobreho zdravi abyste toto nemusela zjistit na vlastni kuzi
pokud jste jen spokojena pacientka (a ne spriznena duse) co tu nahodou narazila na prispevek o GynFleur a rada povedela svetu o sve pozitivni zkusenosti a sirila moudro o tom jak chudaci nedostavaji obr penize z pojistovny :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.5.21 17:16

@Bombonf1
Tak Vy mě bavíte :lol:

Paní doktorka i sestřička jsou naprosto úžasné, milé a udělají pro Vás vše, co je v jejich silách.

Co se týká Vašeho komentáře, že pani doktorka vybírá podle Vás veliké peníze za nic?! Jak píše pani druhá @Gábíí: 500,–Kč v dnešní době je jak nic… poplatky se nyní platí skoro všude, když chcete kvalitnější péči, co si budeme… prohlédněte si internet a zjistíte, ze 500,– na rok je za pusinku :*

Co tak slýchám a vidím veškerá hodnocení, jste evidentně jediná, která má s pani doktorkou problem :lol: jestli náhodou není problem spis na Vaši straně :palec:

Já Gynfleur 100% doporučuji!!! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.5.21 17:24

3D/4D ultrazvuk

Porodni asistentka Lucie s dlouhým příjmením :D (omlouvám se, opravdu to nedokážu napsat :( ) byla naprosto úžasná!

Máme s manželem krásnou vzpomínku, úžasné fotky a parádní zážitek :srdce:
Porodni asistentka byla velmi milá, usměvavá, přátelská a člověk se v její přítomnosti cítí naprosto skvěle.

Jestli mohu někde doporučit podstoupení 3D/4D ultrazvuku- je to 100% tady!!! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
7.5.21 07:21

Registrace vcera kvuli vychvalovani nejake ordinace? :roll:
V životě bych do ordinace, která si vybírá nesmyslné poplatky nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
7.5.21 15:34

@dreamis
Tak od toho to tady taky je, ne? :D Ale pravda… taky se tu řeší různý blbosti :D
Ale jak se dávají stížnosti, tak i pochvaly :P A nevidím na mém příspěvku vůbec nic špatného ;)
A nikdo Vás tam nenutí chodit ;) já mám ráda kvalitní péči a na zdraví se nemá šetřit ;) Ale to už je samozřejmě každého věc :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 16:43

Holky, mate nejake nove zkusenosti? Na lekarce me laka spoluprace a tudiz zkusenosti s prednimi kapacitami v gyn.( Koucky apod.),ale jinak jsem nic moc pozitivniho o lekarce nenasla…Potrebovala bych pecliveho lekare, co opravdu pomuze…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat