Zkušenosti s nativem

29.5.21 14:17

Zkušenosti s nativem

Ahoj holky, po mnoha IVF, darovaných vajíčkách, jedné minimálce jsme prostě zkusili štěstí s nativem. Moc jsem tomu nedávala. Byl to prostě takovej pokus. První zázrak, že byl na UT folikul (ovu nebyla dřív než došlo k odběru vajíčka), druhej zázrak, že ve folíku bylo vajíčko, třetí zázrak, že se oplodnilo a další zázrak, že došlo k transferu. Jen jsem teda byla taková špatná, že druhý den vývoje mělo embryjko jen 3 buňky a trojkovou kvalitu, ale třetí den se vylouplo na 6 buněk a do dvojkové kvality. Sama tomu říkám, že už jen tenhle pokus je prostě dar, tak uvidíme, jestli se nedočkáme i naprostého zázraku.. Všem, kdo o nativu přemýšlí - je to úplně v pohodě, vůbec to nebolí a to mám dojem, že jsem citlivka, sestřička si se mnou povídala, aby odvedla pozornost, já čekala nějakou bolest, ale bolelo to snad míň než stěr z čípku.. navíc jsem ocenila, že se mnou necloumaly hormony a nemusela procházet oblbnutím z narkózy.. tak snad to ocení i embryjko.. dnes jsem třetí den po transferu a už myju okna :) nehodlám se z toho poprdět.. budu ráda za vaše příspěvky, zkušenosti a třeba někoho podpořím nativ taky zkusit :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.5.21 14:37

Moc ti držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 14:37