Zkušenosti vvdiamonds

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4370
7.11.21 10:57

Zkušenosti vvdiamonds

Ahoj, jak se blíží Vánoce, tak si chci přát šperk. Líbí se mi jejich ceny. Má s nimi někdo prosím zkušenosti? Už se mi stalo, že jsem vyhodila peníze za pěkně brakové brilianty v prstýnku a nerada bych to opakovala. Překontrolovat to nechám, jen pokud jsou zkušenosti, ušetřila bych jeden krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1321
7.11.21 11:51

Manžel mi tam nechal udělat zásnubní prstýnek. Se zlatníkem byl i hodně telefonicky v kontaktu. A dokonce se s ním sešel několikrát osobně. Jinak brilianty/diamanty je možné si i vybrat. Na googlu má hodně recenzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
7.11.21 11:54
@Angry_birds píše:
Manžel mi tam nechal udělat zásnubní prstýnek. Se zlatníkem byl i hodně telefonicky v kontaktu. A dokonce se s ním sešel několikrát osobně. Jinak brilianty/diamanty je možné si i vybrat. Na googlu má hodně recenzí.
Četla jsem vše, jen mi to přijde psané vše hodně podobně. Proto jsem chtěla recenzi od někoho „mimo“. Děkuji
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11367
7.11.21 12:59
@Altavista píše: Četla jsem vše, jen mi to přijde psané vše hodně podobně. Proto jsem chtěla recenzi od někoho „mimo“. Děkuji

Zkušenost nemám, ale ty ceny jsou hodně zajímavé možná až „podezřelé“ :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
7.11.21 14:27
@ivašot. píše:
Zkušenost nemám, ale ty ceny jsou hodně zajímavé možná až „podezřelé“ :nevim:

Taky mi to tak přijde, proto hledám zkušenosti. Nenašla jsem na ně negativní recenze. Kdyby podváděli bude toho net plný. Jen jsem chtěla nezávislé pozitivní zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat