Žlučník a operace, rady.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 18:33

Žlučník a operace, rady.

Ahoj holky,

vim, ze tu uz par takovych diskuzi bylo, ale chtela bych se zeptat nemate nekdo zkusenost se Surgalem v Brne ohledne operace zlucniku?

A taky celkove (i mimo Surgal) co od te operace cekat a jak dlouho ste meli bolesti apod. Budu rada za jakekoliv informace. Zadne operace zatim za sebou nemam, tak nevim co cekat. Koliky nemam, jen takove pichani a tlaceni, takze to asi musi ven.

Dekuju.

Prosim anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5985
27.10.21 19:03

Na bolest v nemocnici ti dají injekce, nebude tě bolet nic. Až na hnusnou bolest ramen. Při laparu se nefoukne břicho plynem a ty zbytky, co tam zůstanou pak odchází svaly a bolí to. Je to hnusné.
Jinak po operaci budeš řešit jídelníček. Musíš pomalu zkoušet, co sneseš. Každý má ten čas individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2466
29.10.21 11:28

Byla jsem v surgalu na žlučníku, před 6 lety. Za mě dobrý, bylo to v pohodě. V pátek dopoledne operace, v neděli jsem šla domů. Bolesti žádný zásadní, doma jsem ani moc v klidovém režimu nebyla, měla jsem devitiměsíční děcko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 18:42
@Sonmi píše:
Byla jsem v surgalu na žlučníku, před 6 lety. Za mě dobrý, bylo to v pohodě. V pátek dopoledne operace, v neděli jsem šla domů. Bolesti žádný zásadní, doma jsem ani moc v klidovém režimu nebyla, měla jsem devitiměsíční děcko.

ahoj dekuji.Ja bych právě chtela tam přijde mi to takove mene nemocnicni…tak snad je to tam v pohode. A jak ti bylo po narkóze? 8o zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
2466
29.10.21 19:21
@Anonymní píše:
ahoj dekuji.Ja bych právě chtela tam přijde mi to takove mene nemocnicni…tak snad je to tam v pohode. A jak ti bylo po narkóze? 8o zakl.

Já jsem tam šla hlavně proto, že měli kratší čekačku, ve svatý Anně bych čekala o měsíc dýl a mě ten žlučník vážně trápil.
A pak taky proto, že jsem právě vzhledem k miminu doma chtěla pokud možno co nejkratší dobu hospitalizace. A tam mi umožnili nástup až ráno v den operace. Čili v pátek ráno jsem nastoupila, dopoledne to řízli a v neděli dopo jsem šla domů, čili celá hospitalizace trvala asi 50 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2466
29.10.21 19:26

A jinak to probuzení po narkoze je takové nic moc, no, celkově těch prvních 24 hodin po operaci ti není do skoku. Ale (pokud nejsou nějaké komplikace) rychle se to spravuje, a mě se tedy nejvíc ulevilo druhý den, když mi vyndali drén. Pak už to šlo, domů jsem odešla normálně po svých. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 23:39
@Sonmi píše:
A jinak to probuzení po narkoze je takové nic moc, no, celkově těch prvních 24 hodin po operaci ti není do skoku. Ale (pokud nejsou nějaké komplikace) rychle se to spravuje, a mě se tedy nejvíc ulevilo druhý den, když mi vyndali drén. Pak už to šlo, domů jsem odešla normálně po svých. :nevim:

tak to nezni tak spatne… Je mi jasne ze ten první den to nebude nic moc no… snad mi nebude treba na zvraceni nebo tak…a ano maji urcite kratsi čekací lhuty :dance:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat