Žluté ruce od cigaret, co teď?

Anonymní
5.5.20 21:03

Žluté ruce co teď?

Ahoj ženy chci se zeptat
Je mi 20 let a jsem silná kuřačka ale v naší ro :potlesk: nikdo nekouří a díky 18 let se se mnou rodiče bavily že to způsobuje rakovinu a že je to tak nezdravé… Ale teď se táta přihlásil na návštěvu o víkendu a já mám od cigaret úplně žluté ruce ale kdybych to tátovi řekla tak se mnou do smrti nepromluví a já ho sklamat nechci tak se chci zeptat jestli to jde nějak odstranit předem říkám že s kouřením přestat nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9798
5.5.20 21:05

Jít s tím narovinu ven. Stejně to na vás každej nekuřák pozná, jelikož smrdíte cigárama na x metrů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32734
5.5.20 21:07

Tak vzhledem k tomu, že každý kuřák (zvlášť když jdi silný) je tím tak nasáklý celý, že to teda fakt pozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
5.5.20 21:08

Nekurak to pozna stejne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15282
5.5.20 21:11

Pokud jsi silná kuřačka a otec nekuřák, tak to z tebe prostě bude cítit. můžeš zkusit ruce vybělit citrónovou šťávou, ale bude ti to k ničemu, protože to pozná jinak. Podle mě budeš mít i zažloutlé zuby a jestli kouříš přímo v bytě, bude cítit celý byt, i když tobě to tak nepřijde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
5.5.20 21:25

Tak to bys musela hodit do pračky celou sebe, minimálně na 90 a se Sanytolem. Oškrábat omítky, nastříkat a znovu vymalovat, vyměnit nábytek i s obsahem atd… ruce tě fakt nezachrání, přiznejte se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64601
6.5.20 01:41
@Anonymní píše:
Ahoj ženy chci se zeptat
Je mi 20 let a jsem silná kuřačka ale v naší ro :potlesk: nikdo nekouří a díky 18 let se se mnou rodiče bavily že to způsobuje rakovinu a že je to tak nezdravé… Ale teď se táta přihlásil na návštěvu o víkendu a já mám od cigaret úplně žluté ruce ale kdybych to tátovi řekla tak se mnou do smrti nepromluví a já ho sklamat nechci tak se chci zeptat jestli to jde nějak odstranit předem říkám že s kouřením přestat nechci.

Chovej se jako dospělá a priznej se, stejně smrdis celá, takže to nekuřák pozná.. A žlutá z rukou odstranit nejde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.20 03:08

To určitě pozná, kuřákům je smrdět z pusy.
Navíc, jestli kouříš v bytě tak je tím nasáklý nábytek, jsou zažloutlé zuby, nehty případě ruce. Hold smůla :potlesk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 03:56

Jestli nechceš zklamat otce, přestaň kouřit. Seš mladá nekouříš dlouho, máš šanci přestat bez velkých problémů. Věř, že kouření tě neskutečně omezuje, nemluvě o následcích v pozdějším věku. Vím o čem píšu. Po téměř 50. letech kouření bojuji. Je to hodně těžký přestat, ale cigára mě dohnaly a můj zdravotní stav je fakt hodně špatný. Každopádně už vím, jak je fajn nekouřit, nesmrdět na sto honů jako popelník. Taky věř, že pořádní chlapi se o tebe bít nebudou.

• Citovat
  • Nahlásit
2859
10.5.20 11:25
@Anonymní píše:
Ahoj ženy chci se zeptat

Fuj, není ti to blbý, mít jako ženská žlutý prsty? Otec to stejně pozná, akorát mu budeš dělat komedii. Pokud přestat nechceš, tak mu to narovinu řekni. Mě osobně by jsi se jako ženská ale s takovými prsty hnusila. Cítit to je i když ty to necítíš. Vždycky když vidím nějakého člověka se žlutými prsty od cigar, je to většinou zástupce nějaké ne moc sociálně silné skupiny. Asi bych k nim nechtěla tímhle vzhledem patřit. Je ti 20, proč se bojíš reakce rodičů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
12.5.20 12:46

Tak to musíš hulit fakt hodně, protože ty ruce se pokaždé dají nějak umýt, ne? To ti to není blbý? Ty asi nemáš dobré hygienické návyky. Tohle už nezachráníš a budeš muset s pravdou ven. Jsi nějaká sociálně slabší, že celý den jen hulíš a nic neděláš? Protože kdyby jsi něco dělala a pracovala, tak nebudeš mít na tolik cigaret čas!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
12.5.20 13:42

Já jsem nekuřák, ale můj děda kouří tak 20 cigaret za den, víc jak 60let, ale žluté ruce teda nemá. Podle mě si asi moc nemyješ ruce, protože znám spoustu lidí co kouří a ruce mají čisté. Jsi dospělá, tak nevím proč se bojíš rodičů, je to tvoje věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat