Žlutý kočárek a broučci?

3143
27.7.07 13:41

Žlutý kočárek a broučci?

Ahoj holky, kočárek zatím nepotřebuji, ale nechci pak nic nechat náhodě jako u prvního kočáru, tak bych chtěla poradit. Líbí se mi žlutá barva a teď jsem narazila na hezký žluťásek od Cam.
http://www.autosedacky-kocarky.cz/…tna-do-38-2/?…
Jen mě napadlo, nesedají na něj takoví ti malí černí broučci, co milujou žlutou barvu? Prosím maminky, které s tím mají zkušenost, aby se ozvaly. Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
27.7.07 13:53

My mame/mely kocarek goflky Inglesina Espresso ve tmavsi zluto/sede (mimochodem moc pekne) kombinaci. Obcas nejaci broucci priletely, zvlast kdyz kocarek stal a nehybal se, ale vetsinou jen na napnutou boudicku (tu jsem mela napnutou mene nez shrnutou). Pak ho dcera stihla behem dvou let zaprasit, takze je momentalne bezovo/sedy a to uz na ne pak breberky nesly…Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
290
27.7.07 13:55

Se žlutým kočárkem zkušenost nemám. Jen se žlutým tričkem, který jsem vzala na procházku do přírody. Ten roj mušek za mnou moc příjemný nebyl. :? Pokud bys jezdila po městě, tak bych to moc neřešila. Ale jestli chcete vyrážet do přírody, tak bych zvolila jinou barvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
27.7.07 14:18

My máme žluto-šedo-černé golfky jané Energy a je fakt, že na tu žlutou stříšku hmyzáci docela sedají. Ale ne v takové intenzitě, že by mi to nějak vadilo. Prostě občas kousek svezeme nějakou mušku nebo broučka :) Otázka je, jestli by nám nesedali stejně na kočárek zelenej nebo červenej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.7.07 20:37

Připojuji se do diskuze pozor i na oranžovou barvu, kamarádka měla oranžový kočár a byla nešťastná. Možná u těch golfek bych to neřešila, děti už bývají větší, ale pokud by byl od narození…tak fakt nee.
Já si pořídila šedo-oranžový, tedy pár obloučků je oranžových a na jeden mě sedají, takže to celkem jde, ale taky už mám větší dítko.

• Nahlásit
  • Citovat
215
30.7.07 22:35

My máme oranžového Zappika.....a zatím sme žádného „pasažéra“ nevezli :D Ani s boudičkou nataženou, ale s tou teda nejezdíme moc často a se staženou taky ne…takže bych se toho nebála…spíš bych řekla, že je to nějaký předsudek. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama