Změna času a vtipná situace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
levandule25
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 28.03.11 11:20
změna času a vtipná situace

Ahoj holky tak neuvěříte co se mi dnes stalo měnil se čas a já samozřejmě přehodila hodiny ale už né telefony a protože se ráno řídím podle telefonu, tak mi dnes zazvonil já myslela v půl sedmé ale bylo už půl osmé samozřejmě jsem začala připravovat staršího syna do školky s mladším jsem doma. Přijedem do školky divím se že je ve 3/4 na osm zamčíno tak si zazvoním a příjde mi otevřít paní učitelka. Ještě se jí tak hloupě zeptám jakto že už mají zamčíno nedřív se na mě podívá nechápavě a pak mi řekne že je už 3/4 na devět no začala jsem se smát a omluvila se jí. Kluka mi sice do školky už nevzali, ale aspoň jsme se pobavili. Tak jestli máte někdo taky vtipnou zkušenost se změnou času přihoďte. Snad nejsem tak blbá sama :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 28.03.11 11:26

Tak já měla včera v práci denní.takže jsem spala o hodinu míň.večer jdu spát,předřídím hodiny na telefonu,vypnu automatickou aktualizaci-nějak tomu nevěřím a jdu spát.Ráno vyskočím z postele a začnu se chystat.Budík zvonil ve 4:45.Pak kouknu na satelit v ložnici a tam 2:48 8-o 8-o 8-o Tak kouknu na telefon,na satelit-no jak blázen.Zapnu satelit aby se aktualizoval a skočilo tam 3:48.Tak jsem si šla zase lehnout. :roll: On se ten telefon-už moderní dotykáč aktualizoval sám ,ale neuvědomil si,že jsme ho přeřídila :zed: :zed: :lol: :lol:

henculka
Kecalka 332 příspěvků 28.03.11 11:30

Ahoj mě se to sice dnes nestalo,ale manželovi ráno ano.Já se synem vstáváme po 6.ráno-v 7 nám jezdí autobus do školky.A dnes asi v pul sedmé mi manžel říká,proč blbnete v tak brzy vzdyt je neděle :lol:

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 28.03.11 11:36

Jé to samé se stalo mému ex :mrgreen: Přišel ke školce a školka zamčená. Tak zvoní a když mu učitelka otevřela tak na ní spustil jak si může dovolit zamknout za 10 min. 8. Že ho to akorát zdržuje a že bude mít co dělat aby to stihl do půl 9 do práce.No a učitelka mu s ledovým klidem a s cukajícími koutky odpověděla, že do práce už tolik pospíchat nemusí, protože to určitě nestihne jelikož je za 10 min 9 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bylo to na vesnici, tak to druhý den věděli všichni a smáli se mu ještě dlouho :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 28.03.11 11:37

Já si myslím, že se ty učitelky jen každý rok sázejí kdo letos bude zvonit :mrgreen:

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 28.03.11 11:39

Tak to je teda pěkné…

Akorát mě teda zaráží, proč ti ho do školky už nevzali…??
U nás se naprosto běžně chodí pozdě. Příchodový čas je do půl deváté, ale vidím každý den, že někteří rodiče přivádějí (přivážejí) děti i po půl.
A nemám pocit, že by z toho dělali učitelé velkou vědu.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 28.03.11 11:41

Manžel, ještě kdy bydlel doma, tak odcházel asi kolem 6:15 na autobus do práce. Sousedka měla 2 děti, cca 1. stupeň bych řekla. A jednou ráno (ani nevím, jestli to bylo po změně času), se s nima potkal na chodbě, děti s aktovkama na zádech a starší říká rozespale „ale mami, vždyť je ještě tma…“. „Nediskutuj!“, odsekla sousedka a vystrčila je oba za dveře :lol: :lol: :lol:

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 28.03.11 11:41

V naší bývalé školce pozdní příchody taky netolerovali. Teda jak komu…zhroucená matka měla smůlu, uřvanému a uvztekanému otci to prošlo :cert:

levandule25
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 28.03.11 11:41

No přesně čekám že to u nás taky budou vědět všichni sice si říkáme město, ale jsme hodně malé město. :mrgreen: :mrgreen: Ale co aspoň se u nás budou mít ty drbny o čem bavit nemyslím učitelky ty jsou v poho, ale ty důchodkyně. :dance: :dance:

levandule25
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 28.03.11 11:46
Zizalka píše:
Tak to je teda pěkné…Akorát mě teda zaráží, proč ti ho do školky už nevzali…??
U nás se naprosto běžně chodí pozdě. Příchodový čas je do půl deváté, ale vidím každý den, že někteří rodiče přivádějí (přivážejí) děti i po půl.
A nemám pocit, že by z toho dělali učitelé velkou vědu.

Protože u nás musí dítě přijít do osmy aby mu mohli objednat jídlo a malej už ho měl odhlášený na celý den. Ale to mi vůbec neva tak ho mám doma :lol: ještě že jsem doma co bych dělala kdybych chodila do práce to vážně nevím asi bych je musela vzít sebou do práce :think:

Jana206
Nadpozemská drbna 26564 příspěvků 28.03.11 12:04

Vtipné je to, že moje extra režimové dítě si asi 2 měsíce předem vytvořilo pravidelný režim, chodilo večer brzy spát a se změnou času máme zase po režimu :cert: :cert: :cert:
Omlouvám se za vsuvku, ale nedalo mi to. Snad se srovná. Kéž by tyto změny zrušily a uzákonily jeden čas po celý rok. Stejně to nemá žádný ekonomický efekt.
Jinak mě samotné bezdětné to nedělalo problémy, nikam jsem pozdě nepřišla, hodinky jsem přetočila včas. Jen trvalo chvíli, než se srovnal můj vnitřní biologický budík.

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 28.03.11 12:19

My se vzdycky v praci sazeli, kdo pri zmene casu na podzim bude v praci stepovat o hodinu driv :mrgreen:

peluani
Extra třída :D 10546 příspěvků 28.03.11 12:53
Jana206 píše:
Vtipné je to, že moje extra režimové dítě si asi 2 měsíce předem vytvořilo pravidelný režim, chodilo večer brzy spát a se změnou času máme zase po režimu :cert: :cert: :cert:
Omlouvám se za vsuvku, ale nedalo mi to. Snad se srovná. Kéž by tyto změny zrušily a uzákonily jeden čas po celý rok. Stejně to nemá žádný ekonomický efekt.
Jinak mě samotné bezdětné to nedělalo problémy, nikam jsem pozdě nepřišla, hodinky jsem přetočila včas. Jen trvalo chvíli, než se srovnal můj vnitřní biologický budík.

Mam to stjne,obe holky maji rezim a ten je ted uplne v haji :cert:

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 28.03.11 14:00

jo ja teda nevim jestli to je vtipny, ale kdyz se menilo na zimni, tak jsem malem utrapila prcka hlady :oops: nevedela jsem ze se mi v tel. preridil cas automaticky (v zimne o hodinu zpet) a kdyz mi v noci zacal Matej brecet, tak jsem nevedela proc, najist jsem mu nedala protoze mel jeste cas na jidlo /(podle meho telefonu. tak jsem snim chodila po byte, chovala, hladila ale malej porad brecel, dosla jsem k obyvaku a tam byl uplne jeste starej cas, tak mi doslo ze se menil cas a v telefonu se mi to precvaklo :-? tak jsem si to mastila udelat malymu mlicko a najednou byl klid :palec: hold mel Matej lepsi prehled o čase než já :oops:

Marsi86
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 28.03.11 16:14

my jezdime se známyma do práce a vždy v pul 6 rano na nas zvoní a my už jsme připraveni .

Dneska rano protože jsme si ani jeden nepřeřidili mobil na nas zvonili a my ještě spali a hrozně se divili co tu dělaji o hodinu dřive

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >