Změna chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 28.06.11 21:49
Změna chování

Ahoj holky potřebuju poradit.Malej začal být extrémně protivnej,trvá to už asi 3 dny a já jsem zralá na blázinec :-( Vždycky byl klidnej,veselej kluk,ale od soboty je to jako by mi ho někdo vyměnil.Pořád jen kňourá,vzteká se, brečí :-( Má někdo podobnou zkušenost?Budu ráda za každou radu :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Gina108
Generální žvanilka 23861 příspěvků 28.06.11 21:57

Jak je starý?

chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 28.06.11 21:59

19.měsíců

Pipet
Generální žvanilka 24265 příspěvků 28.06.11 22:01

Nerostou stoličky?

chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 28.06.11 22:04

Se zoubkama nikdy problém neměl a asi 2 stoličky už má a při nich byl v pohodě.Na období vzdoru je taky nejspíš moc malej…fakt netušim co mu je :cry:

Pipet
Generální žvanilka 24265 příspěvků 28.06.11 22:06

Ještě mě napadá, jestli nejste po očkování…
No ale může to být celkem cokoliv, taj stejně ti nezbyde nic jiného, než vydržet :nevim:

chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 28.06.11 22:13

Po očkování taky ne,jen minulý týden měl 2 dny teplotu,ale jinak nic.

Gina108
Generální žvanilka 23861 příspěvků 28.06.11 22:45

Tak možná bojuje s nějakým bacilem :nevim: Já bych mu zkusila podpořit imunitu - hodně vitamínů v ovoci a zelenině, popř. umělé vitamíny (já dávala synovi od 18 měs. Haliborange) a za týden uvidíš.

chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 28.06.11 22:48

To je možný,byla jsem v pondělí s nim u doktorky.Ty vitamíny zkusim,díky :wink:

Ivana IZA
Kecalka 343 příspěvků 28.06.11 22:55

Minulý týden byla naše 2,5 letá dcera protivná ale neuvěřitelně. Střídaly se jí nálady, hysteráky několikrát denně. Za dva dny najednou rýma jak trám. Teď navíc jí škrábe v krku a půlku noci prokašle. Ale ve dne je už zase normální milá holčička. Nasadili jsme Sinupret a vitamíny Multisanostol. Jinak tomu nechávám zatím volný průběh.

kadlina
Neúnavná pisatelka 17407 příspěvků 29.06.11 00:57
chelsea001 píše:
Se zoubkama nikdy problém neměl a asi 2 stoličky už má a při nich byl v pohodě.Na období vzdoru je taky nejspíš moc malej…fakt netušim co mu je :cry:

Všecko je jednou poprvé :wink: U dcery jsem růst zubů poznala jen, že jí zčervenaly tváře a špičáky byla lahůdka :-?
A s mladší mám zkušenost, že protivná je, když se chystá rýma, ale u ní je to ještě milion dalších důvodů pro protivnost, jen u rýmy je to ještě horší :mrgreen:

Taciras
Extra třída :D 11421 příspěvků 12.05.14 13:47
Oživuji... někdo mi asi vyměnil dítě :,(

Vypadá stejně, tak nevím, ale je to děs. Trvá to cca od pátku/soboty. Udělala se mu trošku! rýmička, lehce mu teče z nosu, ani nemusíme odsávat, žádná hrůza, tak nevím, zda je to tím. Muž to teda chytil a ten umírá už druhý den, ale malej mi přijde v tomto ohledu ok. Přitom je neskutečnej, brečí úplně kvůli všemu, co není jak chce, pořád křičí (i když je zrovna veselý, tak vše, co „říká“ křičí na plný plíce), je o tisíc procent hlučnější. Tak upřímně nevím, co s ním :( Včera jsme zkusili nacpat paralen, jestli ho třeba nebolí zuby (má věk na stoličky, ale nepřijdou mi nijak moc aktivní) a změna se moc nekonala (na předchozí zuby to krásně pomáhalo, takže jsem usoudila, že zuby asi ne). Je fakt, že byl možná poddávkovaný, máme pořád paralen 100 (ještě od miminka) a on už má 14 kilo :nevim:. Poradíte mi něco? Nebo je to normální změna? Pořád čekám takovou tu velkou změnu, kdy mají batolata zlobit, je to ono?

Taciras
Extra třída :D 11421 příspěvků 12.05.14 13:51

Jo a nechce jíst (to mi zas připomíná ty zuby, tak fakt nevím). Normálně je to tak vděčný strávníček, co sní úplně všechno a odevzdává skoro čistý talíř a dnes se na oběd třeba ani nepodíval. Od rána měl jen brumíka (snídaně), tak půlku lipánka a plátek nebo dva eidamu (ani rohlík nesnědl). Na oběd se ani nepodíval a to to bylo s bramborem a ty normálně miluje.

babice
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 12.05.14 13:59

@maminka159 Řekla bych, že ho něco trápí. (zuby, rýma, mírné nachlazení…). Jak spí v noci a přes den???
Naše malá je i při menší rýmě pěkně „protivná“. Kterákoliv věc ji vytočí, spí špatně a o to víc je unavená…
V takovém období i jídlo nestojí za řeč. Není žádný mazel, takže ani naše otevřená náruč nepomáhá. Vzládá to zkrátka po svém a my se to učíme tolerovat. :zed:
Na tzv. „období vzdoru“ mi to nepřipadne. :think:
Ať to brzy přejde. :mavam:

AliTad
Kelišová 5317 příspěvků 12.05.14 14:25

@maminka159 Je to chlap, ne? A jaká je mužská smrtelná nemoc na sedm? RÝMIČKA :mrgreen:
Ne vážně, asi mu není dobře, něco na něj leze, ale navenek se to projevuje (zatím, ale třeba taky ne) jen tou rýmou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama