zmena UM

300
18.2.07 19:38

zmena UM

Ahoj, bydlim v zahranici. A za tyden se jedem kouknout do Ceska na dva mesice. Pouzivame zdejsi UM ktere je velice podobne materskemu mleku. A podporuje detskou imunitu. Je velky problem prejit na jine mlicko? Nebude s toho mit mala problemy? Bude mit 11 tydnu. A jake jsou nejlepsi znacky v cesku na mlicko? Moc vam dekuju za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

380
18.2.07 19:40

Berus a to nemuzes nakoupit na ty dva mesice zasobu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
18.2.07 19:43

No to je slozite to bych poterbovala kufr jen na to mleko. Takze nevim no. Asi to neni tak jednoduche prejit na jinou znacku. Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
18.2.07 19:46

Tak ho posli v baliku postou tak, aby dorazilo stejne jako ty. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
18.2.07 19:48

No tak to uz bude lepsi si za ten kufr priplatit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
18.2.07 20:00

Be-rus-ko jaký používáš mlíko u vás??? Kup si dvě balení toho co používáš a tady si kup třeba Nutrilon-ten je taky na podporu imunity a začni jí na to přivykat jednu dávku Nutrilonu a pak to tvoje mlíko celý den a dlaší den dáš 2× Nutri a tak pořád,dokud nebudeš jen na Nutri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
18.2.07 20:11

Nasi Jessy stridani mlek nevadilo, nesnesla jen Nutrilon, po kterem mela prujem. Pokud si vzpominam, tak krabice ji vydrzela na 10 dni. Takze na 2 mesice by to bylo 6 krabic. To bych klidne poslala postou :-) Nebo jak pise Safira zacit mleko michat a miminko tak postupne privyknout na zmenu mleka. Jen si potom nejsem jista, jestli by si nemusela delat to same pri navratu domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8902
18.2.07 20:49

Náš malý taky střídání UM nijak neprožíval. Začínali jsme na Nutrilonu, asi ve třech měsících přešli na levnější HIPP a teď už kupuju ještě levnější Sunar. Jo ještě jsme vyzkoušeli balení od Bohemilk Papu a Papu klidný spánek (vzorky zdarma) a Hajaja od Hami. Všechno pil bez problémů.

Beruško, zkus si u vás koupit nějakou UM, co se prodává i v Česku, a vyzkoušet ji ještě doma. Zásobu na 2 měsíce bych rozhodně netahala. Když si vzpomenu, že balení Nutrilonu (850 g) nám vydrželo na 6 dní … to bych vážně vypadala jako když se stěhuju. Už tak budeš mít spoustu jiných věcí, které potřebuješ pro mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
18.2.07 22:55

Berusko ja letim do Prahy za dva tydny. Na rozdil od tebe „jen“ na mesic a tyden. Prave specielne kvuli UM jsem se na tohle ptala doktora. Ten mi rekl ze proste v Cechach budu pouzivat normalne to zakladni UM jako pouzivam tady. Jen mi rikal at nestridam UM jako sojove, pak zas normlani, pak zas sojove. Proste zustat pri tom co pouzivas, jestli sojove, tak v cechach kup sojove UM, jestli normalni na bazi krav. mleka, tak kup normalne to. Ja uz to prubla pro jistotu tady a dala jsem nasemu Tondovi ochutnat jinou znacku zakladniho UM a v pohode. Takze strach nemej :-) Urcite to zvladnes a uzij si Cechy…joooo ja si budu uzivat taky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama