Změnil někdo jméno, co měl napsané v porodopisu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:29
Změnil někdo jméno?

Zmenil někdo jméno miminka co měl napsane v porodopisu tesne pred porodem nebo po porodu? A z jakého důvodu?

Reakce:
Baba
Vesmírná mluvilka 31030 příspěvků 26.08.19 15:57
@Anonymní píše:
Zmenil někdo jméno miminka co měl napsane v porodopisu tesne pred porodem nebo po porodu? A z jakého důvodu?

Po porodu. Protoze na to puvodne vybrane jmeno byl moc tlusty :mrgreen:

Proc zas anonym?

vokishka
Neúnavná pisatelka 15567 příspěvků 26.08.19 15:57

Já, ale už před více než 20 lety. Měla jsem svoje vytoužené jméno, ale manžel nechtěl, protože jeho chlapeckou podobu má jeho syn z prvního manželství. Tak jsme se dohodli na jiném, ale já nebyla moc spokojená. Pak jsem měla nějaké problémy, byla jsem dřív v nemocnici a manžel jak byl na měkko, tak mi to jméno odkýval :lol:. takže jsem to změnila po porodu, na sále se mě ptali, jestli to teda bude Nikolka a já řekla ne, a řekla jsem to jiné. Nebyl s tím žádný problém. A myslím, že i manžel je spokojený. Teď už má dlouho dcera přítele právě s tou mužskou podobou jejího jména :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 18:18

Ano, moje sestra :) manzel ji na posledni chvili povolil vytouzene jmeno

Eemii
Neúnavná pisatelka 17724 příspěvků 26.08.19 18:20
@Baba píše:
Po porodu. Protoze na to puvodne vybrane jmeno byl moc tlusty :mrgreen:Proc zas anonym?

Jaký to bylo :lol:? To můžeš říct ne, když se teď jmenuje jinak :mrgreen:

Baba
Vesmírná mluvilka 31030 příspěvků 26.08.19 18:24
@Eemii píše:
Jaký to bylo :lol:? To můžeš říct ne, když se teď jmenuje jinak :mrgreen:

Mikoláš. Ale on měl přes 4 kila a 4 brady, tak je to Vendelín. Podle toho tlustého chlapečka, co se furt cpal čokoládama z knížky Mikulášovy patálie.
Nevím, jestli mu někdy řeknu, proč se tak jmenuje :mrgreen: Asi radši ne :think: ALe teď je to hubeňour.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17724 příspěvků 27.08.19 15:15
@Baba píše:
Mikoláš. Ale on měl přes 4 kila a 4 brady, tak je to Vendelín. Podle toho tlustého chlapečka, co se furt cpal čokoládama z knížky Mikulášovy patálie.
Nevím, jestli mu někdy řeknu, proč se tak jmenuje :mrgreen: Asi radši ne :think: ALe teď je to hubeňour.

Jako fakt? To je bozi :D

Váš příspěvek
Reklama