Změnil se bývalý?

Anonymní
23.12.19 00:32

Zmenil se byvaly?

Dobry den, uz 7 mesicu jsme pric od sebe z byvalym pritelem. Rozesly jsme se protoze to byl sobec myslel jenom na sebe stezoval si na vsechno co se dalo nadaval me i detem byl to tyran me totalne psychicky vydeptal ze jeste furt se z toho davam do kupy.. hulil travu a obcas si i vypil, nechodil ani do prace… byli jsme spolu 6 let ale ja potom od neho odesla. Tetka si nasel novou zenskou me vypisoval jak si nasel lepsi jaka je dobra ta zenska ze mu vecer vari vecere po nocich jak pride z prace jak se spolu strasne smejou a tak.. Myslite ze se zmenil nebo ja jinou zenskou? Ze se k ni chova jinak? Najednou zacal chodit do prace maji auto byt a vsechno prisel uz do hotovyho jak si ji nasel ale jak sme byli spolu tak se neumel o nic postarat jen si stezoval a nikdy jsme nic nemeli obcas ani na jidlo nebo furt kradl penize a kupoval si fety… trvdi mi ze to byla vsechno moje chyba ze jsme meli o nicem zivot a ze by se uz nechtel do toho vratit.. Ja proste nechapu proc se najednou dokazal tak zmenit v cem sem delala ja chybu ja byla doma s detmi uklizeno bylo furt i navareno on se coural po venku cely dny a co po me cekal ze mu pridu uvarit v noci veceri nebo prisel domu po tom co si uzival venku.. Ja sem mela dost z toho cely dny se starat o deti sama unavena a tak.. on si nasel o dost starsi co ma uz velky deti tak asi je pro neho lepsi sikovnejsi nebo me je 22 a mam dve deti a byla sem na vsechno sama a furt to tak je… Ja se stim nemuzu proste smirit ze najednou k ni se chova uplne jinak a nepochopim to…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19653
23.12.19 00:43

Znáš pořekadlo - nové koště dobře mete? Ona se ta jeho povaha projeví, jen se neboj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 00:49

Podle mě to je jen ten začátek a později se k ni bude chovat stejně jako k tobě. S přítelem jsme se rozešli taky kvůli tomu ze myslel jen na sebe. Nedokázal byt samostatný. Vše jsem dělala za nej a on jen chodil pít s kamarády. Vyřizovala jsem i všechno okolo bytu a on nebyl schopný sám od sebe ani opravit kliku u dveří. Bála jsem se toho, že až si někoho najde bude k ní jiný, protože si třeba uvědomí jak se k ženě má chovat a mě to bude mrzet, že ke mě tak pozorný nebyl. Ale uvědomila jsem si, že se člověk jen tak nezmění. Ze začátku nové přítelkyni bude dopřávat vše co jsem po něm chtěla já. Udělá pro ní první poslední (tak se choval na začátku i ke mě), ale nakonec bude stejný jako ve vztahu se mnou. Podle toho jak popisuješ toho svého si myslím, že to je člověk který se jen tak nezmění. Oblbne jí a až si na ni zvykne a přestane ji bavit bude stejně hnusný jako k tobě. Ale kdo ví.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 03:41

Zakladatelko, vubec neres, co ti pise, a raduj se, ze ses ho zbavila!!! Jednou fetak a zavisly, uz navzdy zavisly (jako fakt, zavislost je nevylecitelna, jen muze abstinovat). Na prvnim miste pro nej VZDY bude droga, ne ty, ne deti, ne zadna jina zenska. To, co ted dela, je detinsky, chce ti ukazat, ze on je dobry a ty spatna, leci si na tobe svy sebevedomi. Houby. Tohle nema zadna zena zapotrebi. Pravdepodobne navic v tech zpravach lze a lakuje vse naruzovo…

Vymaz ho ze zivota, stejne z nej na deti asi nic nedostanes, a mas sanci najit jinyho, slusnyho partnera a pro deti tatu a vzor. Tenhle rozhodne zadny vzor neni.

Drzim palce.

• Citovat
  • Nahlásit
1592
23.12.19 06:11

...

Léčí si na tobě jen kompleksy. To se mu to kecá, když si přišel k hotovému, sám jak vidno nevybudoval nic a jen se veze. Jsou čerstvě seznámeni, tak se asi ještě drží, ale taky bych řekl, že povaha člověka se moc nemění…a když, tak k horšímu. Buď ráda, že ses ho zbavila! Myslím, že si s ním paní po čase ještě užije svoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14019
23.12.19 06:54

Hlavně - zamysli se nad tím, proč má potřebu ti to psát..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
23.12.19 06:55

Hlavně že sis s takovým miláčkem stihla udělat dvě děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
23.12.19 07:05

Ne, nezmenil se.
Never vsemu, co pise.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 07:23

Lidi se nemeni, ale vyviji se. Mela jsem chlapa, tedy asl slaby odvar zakladatelky. Sobec. Tedy vydelaval dost penez. Jeho firma a jeho konicky, jeho pratele byli vzdy prednejsi nez ja. Jak mu tahne uz na 40, mozna si zacina malicko pripoustet, ze to neni vsechno a ze zena neni jen od toho, aby mel vyprano uvareno a sex kdy se mu zachce. Jsme spolu od jeho 21 let.

• Citovat
  • Nahlásit
20671
23.12.19 07:24
@karkarka píše:
Hlavně že sis s takovým miláčkem stihla udělat dvě děti.

To víš, už měla zmeškáno, tak aby si vyhrály. Sice neměli ani na jídlo, tatínek narkoman, ale asi láska wole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
23.12.19 08:10
:lol: :lol: :lol:

Jestli se změnil? Však se podívej, jak se chová, má novou ženskou, a komu píše? Jenom si na tobě chce zvednout ego. Ty mu při tom novém vztahu svítíš, že víš, že se mají líp? Možná panáček začal makat, protože ví že u jiné by mu to neprošlo. A možná ti taky píše, protože by se chtěl vrátit tam, kde makat nemusel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30196
23.12.19 08:23
@Anonymní píše:
Dobry den, uz 7 mesicu jsme pric od sebe z byvalym pritelem. Rozesly jsme se protoze to byl sobec myslel jenom na sebe stezoval si na vsechno co se dalo nadaval me i detem byl to tyran me totalne psychicky vydeptal ze jeste furt se z toho davam do kupy.. hulil travu a obcas si i vypil, nechodil ani do prace… byli jsme spolu 6 let ale ja potom od neho odesla. Tetka si nasel novou zenskou me vypisoval jak si nasel lepsi jaka je dobra ta zenska ze mu vecer vari vecere po nocich jak pride z prace jak se spolu strasne smejou a tak.. Myslite ze se zmenil nebo ja jinou zenskou? Ze se k ni chova jinak? Najednou zacal chodit do prace maji auto byt a vsechno prisel uz do hotovyho jak si ji nasel ale jak sme byli spolu tak se neumel o nic postarat jen si stezoval a nikdy jsme nic nemeli obcas ani na jidlo nebo furt kradl penize a kupoval si fety… trvdi mi ze to byla vsechno moje chyba ze jsme meli o nicem zivot a ze by se uz nechtel do toho vratit.. Ja proste nechapu proc se najednou dokazal tak zmenit v cem sem delala ja chybu ja byla doma s detmi uklizeno bylo furt i navareno on se coural po venku cely dny a co po me cekal ze mu pridu uvarit v noci veceri nebo prisel domu po tom co si uzival venku.. Ja sem mela dost z toho cely dny se starat o deti sama unavena a tak.. on si nasel o dost starsi co ma uz velky deti tak asi je pro neho lepsi sikovnejsi nebo me je 22 a mam dve deti a byla sem na vsechno sama a furt to tak je… Ja se stim nemuzu proste smirit ze najednou k ni se chova uplne jinak a nepochopim to…

Buď ráda, že je pryč. I kdyby se s nextkou zázračně změnil, neřekla bych, že napořád. Jestli máš ty děti s ním, telefon si zablokovat nemůžeš, ale napsala bych mu, že na kecy o nové ženské fakt nejsem zvědavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
23.12.19 08:44

Tak určitě, z někoho takového je najednou muž roku, to se běžně děje :mrgreen: :mrgreen: :pankac: Hele, zamysli se - kdyby se měl kdovíjak dobře a všechno klapalo, vůbec ho nenapadne ti něco takového psát. Na 100% ten vztah nemají ani z poloviny tak růžový, jak ti popisuje, jen se tě snaží naštvat, možná vytrestat ten tvůj odchod (to sis dovolila hodně odejít od někoho tak dokonalého, jako je on, co? ;) ). Na tvém místě bych na zprávy o nové přítelkyni vůbec nereagovala a hlavně se s nimi nezaobírala. Nechceš mi snad tvrdit, že i kdyby se nakrásně změnil, tak se k němu budeš chtít vrátit? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2002
23.12.19 09:01

Pokud by byl tak přestastny tak nemá potřebu to dokazovat bývalé partnerce.. Nezměnil se nevěřím tomu, projeví se… Jen vám téma SMS Kama chce ubližovat pac je zhrzený… Je přece lepší aby byl na koni on ne vy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24074
23.12.19 09:22

Hele lidi se nemění, nebo né radikálně. Mám mnoho příkladů z úzkého i širokého kruhu rodiny i přátel.
Občas se někdo na chvíli ustrne, ale má to životnost asi jako Novoroční předsevzetí o chození do posilovny. Ten kdo musí na změnu čekat na 31. prosince (parafrázováno na novou ženskou), tak ten to dlouho nedá. Je to jen póza.
Už jen to, jak ti to píše, znamená, že se z ničeho (ani z tebe) nevyléčil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat