Zmenšení prsou v 6. tt

300
24.3.20 14:46

Zmenšení prsou v 6. tt

Ahoj:)
Zatím jsem v 5+2 tt.
Prsa jsem měla obrovská, nateklá, těžká, bolavá, nemohla jsem spát, bolela mě hlava, teplota 37,2, chodila jsem furt na wc, byla jsem nafouklá.
Dnes ráno jsem ze vzbudila, po docela fajn spánku, prsa pořád pobolívají, na wc moc neběhám, bolí mě podbřišek (nejsou to přímo křeče), ALE mám zpátky svou velikost prsou. Změkla a zmenšila se úplně na původní velikost, už ani nejsem moc nafouklá.
Jsem po jednom potratu v 6+1 tt.
Tehotenský test mám hezký.
Všude jsem četla, že většinou náhlé vymizení nějakých příznaků znamená v hodně případech potrat.
Tak jsem se chtěla zeptat, zda je tu někdo, kdo to měl podobně a dopadlo to dobře :)
Na prohlídku jdu 31.3. Dřív bohužel nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

126
24.3.20 14:50

Zbytečně se nestresuj, nemusí to nic znamenat, vydrž týden a uvidíš. Kdyby Ti bylo zle, dojeď si na pohotovost, ale zbytečně tam nechoď, pokud Ti nic nebude, může to jen znamenat, že už Ti bude jen dobře. Držím palečky, ať to dobře dopadne :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
24.3.20 14:52

Bojím se spíš jen té náhlé změny prsou. Šle asi zbytečně plaším a mluví ze mě strach z posledního potratu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
24.3.20 14:58

Co jsem četla diskuze holek, tak píší, že se jim prsa měnila celé těhotenství, většinou první týdny byly nateklé a bolestivé, pak se v průběhu mohla změnšit i o dvě velikosti. Sama jsem je měla na začátku větší, teď je mám zase trochu menší. Neplaš se, bude to dobré :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2618
24.3.20 14:58

U mě to bohužel platilo, snad to u tebe bude jinak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
24.3.20 15:01

@osvc
A měla jsi k tomu i jiné “příznaky”? Křeče nebo tak? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2618
24.3.20 15:04

@Maja199 Vůbec nic, i čárku na testu jsem měla silnější než kontrolní, na kontrole verdikt prázdný váček :nevim: Ale u tebe to tak být nemusí, každá jsme jiná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
24.3.20 15:07

Mně při prvním potratu právě přestaly bolet prsa a zmenšily se, ale měla jsem strašný křeče.
Tak snad. Zjistím za týden:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2618
24.3.20 15:20

@Maja199 Moc přeju, ať ti to tentokrát vyjde a je všechno v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
24.3.20 15:22

Děkuji :srdce: ještě mě napadlo zkusit zítra odběr krve jako samoplátce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2618
24.3.20 15:25

@Maja199 To bys ale i tak musela jít na víc odběrů, aby to bylo s čím porovnat, takhle budeš mít v krvi hcg nehledě k prosperitě plodu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
24.3.20 15:28

Jo, prý roste každý den. Tak zitra a v pátek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama